Duben 2009

30.4.>pállení čarodějnic

30. dubna 2009 v 21:48 | Petusss |  Aktuality
I když to dneska venku někdy odpoledne vypadalo jako kdyby měla být velká bouřka nebo by hodně pršelo,rozhodla sem se jít na hriště na čarodky. Nemyslím tím jako že bych tam soutěžila s nějakýma dětma o sladké ceny.Z toho už sem dávno vyrostla. Na hrišti byla zezačátku velká nuda ,ale pak tam přišel můj bývalý spolužák a začli jsme se bavit. pak jsme se rozhodli jít za mojema sploužákama ze třídy.
Měli takovou malou kalbičku. Twe sem poprvé viděla kámošku uplně zchlastanou. Taky chtěli abych se napila. Jako vždycky sem odmítla protože já nepiju a nekouřím. Fůůůůj. Takový svinstvo ble.Oni tam pak dělali na tý kalbě kraviny)se nedivím když byli zchlataný). Normálně seděli před cvičákem a házeli si tam cihlama a pořád jenom řvali. Mno prostě hrůza děs.Ale byla tam snima velká prča. Nejvíc prča byla,když kámoška tam začala trhat nějakej starý deštník co tam někde v blízkosti našla. A dělala si z něho sukeň, vzala si koště a začala tam představovat ježibabu na koštěti. a ještě k tomu se motala. Mno dál radši nekomentuju protože tohle by bylo na dlouho.
Pak jsem zase šla s kamarádem na hřiště ale to už tam byla zapálená velká kupa a já si šla pořádně prohřát záda. A pak jsem šla domů.
Mno doufám že jste tenhle článek dočetli až do konce protože to fakt stojí za to.

Návštěvnost 20.4. 2009 - 26.4. 2009

29. dubna 2009 v 10:05 | Petusss
Navstevnost e:
Pondeli: 12
Utery: 17
Streda: 25
Ctvrtek: 15
Patek: 15
Sobota: 22
Nedele: 23

Celkem: 129>mno jo je to dcl málo ale i tak jsem ráda>mám asi na blogu velkou krizi s návštěvností

Kusovka 3.7

28. dubna 2009 v 22:17 | Petusss
Zdroj:nwm

*YAHOO* zejtra máme ředitelský volno jupííííí

27. dubna 2009 v 22:05 | Petusss |  Aktuality

Já vím,že se mám ale je zase blbý že právě nejdem do školy protože nefunguje v našem městě elekřina.Takže žádnej počítač,žádná televize,žádný teplý oběd. Prostě nic.:ham Achjo. Tady bude taková nuda. Božééé...Normálně bych je asi uškrtila.Prý zase bude fungovat až někdy ve 2 hodiny..ccc taková dlouhá doba. A to možná ještě jedu s taťkou někam do Prahy,teda prý jestli bude hezky.
A pak sebudu muset učit na středu.
Mno nic tak já asi půjdu...užijte si to zejtra ve škole( ten kdo tam půjde)
Tak páčkopapagáj

Tipovačka 0.3

27. dubna 2009 v 19:04 | Petusss
Na který obrázek myslím? Na 1. nebo na 2.?
Ceny: ti co uhodnou získají vlastní diplomek(obrázky vyberu já)
A ti co neuhodnou získají společný diplomek
Napište.

Jupííí dneska je můj šťastný den...(POVINNĚ ČÍST!)

25. dubna 2009 v 21:15 | Petusss |  Aktuality

Dostala sem od rodičů sluneční brýle,malířský plátno a pak ještě pojedeme s mamkou koupit nějaký hadříky , od babičky malířský stojan, od dědy peníze,od mojí nej kámošky prstýnek a náramek na ruku. Ale nejkrásnější dárek je ,když se dostanu na školu kterou chci. Hlásím se na obor reprodukční grafičku pro média do Přelouče. Jenže špatná zpráva je,že mě na tu školu nevzali z toho důvodu že se hlásí moc dětí.angry-2.gif image by Salisko
Ale podali jsme odvolání tak mě doufám vezmou. Já si myslim že polovina dětí na tu školu nepůjdehappy-3.gif image by Salisko,tak to pak bude v pohodě. Musím si prostě držet palce aby mě tam vzali no.
Mě totiž hrozně baví pracovat s grafikou a upravovat obrázky, i když to na mojí grafice není vůbec vidět.laugh-2.gif image by Salisko Jenže na tý škole se to právě všechno naučím.A všichni říkají,že ta škola je moc dobrá.

Jejku sem se náko rozepsala. Asi končím. Néé jako že bych z blogu pryč. Ještě oběhnu sbéénka a přidám nějaký soutěže.Takj zatím páčko.2m2esdl.gif image by Lowinka

Jj a ještě se podívej sem×tu× a ×tu×.Fakt husťárna.
(Zdroj stránek:>> CHeeky girl <<)
Design 13.

24. dubna 2009 v 13:57 | Petusss |  Designy
Spokojenost:97%
Doba: 24.4.2009-x
Název: I love parrots
Vyrobeno v: PF
Můj koment: Wow moc se mi líbí..hlavně ty barvy. Je to zase něco jhinýho než vždycky dělám...tenhle design jsem si dala k zítřejším narozeninám(16 let)
tak co líbí?

Mám novou klikací ikonku

22. dubna 2009 v 21:06 | Petusss
<< mno tak tady je, není úžasná,mě se totiž moc líbí
Jinak zítra mám moc učení tak tady nebudu píšeme z ájiny a kontrolku z matiky a já jí vůbec neumím protože matika není můj oblíbený předmět.

Jj a jenom vám říkám že v sobotu mám narozky. Budou tu nějaké bleskajdy atd....tak určo přijď....zatím ppá
Vtipy 0.5

21. dubna 2009 v 16:10 | Petusss |  Vtipy
Chlap má papouška alkoholika a když přijde domů, papoušek je vždycky ožralej. Tak chlap mu povídá: Jestli se aj zítra ožereš, tak tě zmlátím. Papoušek říká: Jasně, už nikdy nebudu chlastat. Samozřejmě chlap druhý den přijde domů a papoušek úplně namol, chlap ho zmlátí. Jest-li se zase ožereš, tak tě zmlátím. Samozřejmě, papoušek slíbí: Už nikdy nebudu chlastat, ale chlap přijde domů z práce papoušek je zase namol. Zmlátí papouška a říká: jest-li se ještě jednou ožereš, tak ti oškubu všechno peří. Tak papoušek přikývne, že už nikdy nebude chlastat. Chlap se vrátí z práce a papoušek sedí ožralej v hrnci s horkou vodou, škube si peří a říká: Seru na peří, seru na peří.

Vtipy 0.4

21. dubna 2009 v 16:04 | Petusss |  Vtipy
Zloděj se vloupá do bytu. Začne prohledávat šuplíky, když v tom slyší:
"Ježíš tě vidí!"
Zloděj se lekne a jde prohledávat do druhého pokoje, tam zase slyší:
"Ježíš tě vidí!"
Znovu se lekne a jde do kuchyně. Tam sedí v kleci papoušek a říká:
"Ježíš tě vidí!"
Zloději se uleví a začne se smát:
"Tak ty se jmenuješ Ježíš, jo? To je ale blbé jméno!"
A papoušek odpoví:
"Ne, ne. Já jsem Mojžíš! Ježíš je ten pitbull za tebou!"