Září 2009

Vše ,co děláme na praxích

30. září 2009 v 16:57 | Petusss

"Sakra ten blbej net nešel celej tejden"...

29. září 2009 v 19:40 | Petusss |  Aktuality
...A mě to fakt uplně deptalo. Ještě ke všemu jsem byla od minulého úterka nemocná. Měla jsem horečku a velkou rýmu. Takže jsem šla k doktorce a ta mě nechala do pátku doma. Ale byla teda pěkná nuda tady. Twe musela jsem pořád ležet v posteli.

Jinak dneska jsem byla ve škole. měli jsme zrovna praxe. Dělali jmse nějakým nesmyslným centrografem nějaký stupidní obrazce a museli jsme taky udělat mřížku po 3 milimetrech. twe mě z toho uplně hrabalo a měla jsem uplně vykoukaný oči. No prostě sem trpěla jak zvíře. Nechápu co to máme za učitelku. ostatní skupinky už dělají normálně ve phootshopu a jenom naše skupinka prostě musí dělat něco jinýho. No z tý učitelky by se člověk fakt zcvoknul. A pořád jenom děláme nějaký návrhy apod.

Zejtra už máme normálně školu. Týjo o bude dohánění po nemoci. Hups to radši nechci vidět a radši o tom mluvit nebudu.
Ou jináč design asi zatím nebude,bude tu zatím pořád tenhle. Já toiž pořád něco zkouším a nejde mi to. Teda poslední dobou nemám vůbec nějakou ispiraci. Ta blbá škola mi jí uplně vysála z mozku.

Dneska jenom na rychlo.

20. září 2009 v 20:50 Aktuality
Chci se jít totiž dívat na ČR SK Superstár. V sobotu jsem byla v Ostravě Na leteckým dnu NATO. A dneska jsem se skoro celej den dívala na Disney Channel. Ty nový seriálky jsou některý fakt super.Jinak tenhle týden tu zase často nebudu. Prostě jak budu stíhat školu. Jo a taky se tady zmíním o tom,že možná dostanu k Vánocům svůj první počítač. Ááá už se moc těším,ptž grafik musí mít svůj počítač. Teda říkal to táta,že ho dostanu,tak nevim jestli to je pravda. jediný co je blbý,že na něm nebudu mít net, ale jenom programy který grafik potřebuje. Ale to se nějak prežije. Stejnak budu ráda,že nějakej počítač vůbec budu mít. Dneska už to stačilo. tak se mějte lidičky a zvládněte ten týden. Páá.

2 dobrý stránky s grafikou na který hrozně ráda chodím

18. září 2009 v 19:50 | Petusss
www.grafika.cz - je to super web,kde najdeš spoustu triků a návodů jak ovládat photoshop a jiné programy

www.font.cz - je to takový jakoby časopis. Jsou tam fakt moc dobrý retuše a obrázky.

Všechny stránky doporučuju navštívit.

Po dlouhý době na blogu

17. září 2009 v 11:07 | Petusss |  Aktuality
Promiňte mi moji nepřítomnost na blogu. Já prostě teďka nějak nestíhám. Prostě moc učení a dlouhý příchody domů. nebojte na blog se nevyprdnu. ten bych totiž neopustila. Dneska sem asi zase nepříjdu. Musím se učit na technologie a dějepis. takže asi až v pátek. ¨Jinak v sobotu jedu do Ostravy na letiště. Bude tam den NATO.

Takže tímto se vám chci ještě jednou omluvit za nepřítomnost. Affka oběhnu v pátek večer. Možná když bude čas tak dneska večer.
papa moje lásky Vaše Petusss

Jéé zítra poprvé praxe.

10. září 2009 v 20:46 | Petusss |  Aktuality
Mno bude to dcl odpočinek od učení. Takže se na tu praxi (odborný výcvik) moc těším. Asi budeme něco dělat celej den na počítačích.Dneska moc nemám náladu na blog a musím si ještě umýt hlavu. Zítra možná budu na blog větší náladu. To bude možná tím,že blog potřebuje novej kabátek. Ale to je lenost majitelky tohoto blogu.
Asi mizim tak ppá bobánci. Zase zítra.

Opět výpis mého dnešního dne

8. září 2009 v 20:34 | Petusss |  Aktuality
Jouva. dnešní den byl super. Akorát jsme dneska měli hroznou učitelku na ájinu. Twe takovou babu z Ukrajiny. Je hrozně moc přísná. Dokonce jsme už včera s ní psali nějakej testík co jsme brali v devítce. A uplně jinak mluví anglicky než naše učitelka ájiny na základce. Jestli s ní přežiju 1. ročník tak budu fakt dobrá.

Taky jsme už dneska měli počítačovou grafiku. A samozřejmě jsme se už učily na photoshopu. Ale zatím jsme nic neupravovali. Spíš jsme si s panem učitelem říkali základní nastavení. A taky nám říkal,že grafik musí umět ovládat photoshop jako malovat štětcem na papír. Tak uvidim jak mě to půjde no.

Zítra až přijedu vlakem z Přelouče,tak půjdu mamce naproti do města a půjdem něco nakoupit. Já potřebuju nějaký rifle a pak třeba, když se mě bude ještě něco líbit, tak mi tu věc možná koupí.

Zírta asi nepříjdu,musím se učit na technologie a ty jsou dcl těžký. Tak ppá moji bobánci.

Rozvrh hodin

6. září 2009 v 20:32 | Petusss |  Graphic Arts
Prosím vás NEKOPÍROVAT!!!! Je ještě nedodělaný takže se vám může zdát takovej divnej

Týden pryč a je tu víkend....*YAHOo*

4. září 2009 v 21:02 | Petusss |  Aktuality
je už sem se nemohla dočkat..konečně VÍKEND. Ty 4 dny školy byly pro mě moc dlouhý. Měli jsme totiž každej den kromě úterý školu do 14:25. Tamdy se prostě s náma na týhle střední moc s prominutím ne*erou. ale tenhle týden to docela ještě šlo jo. měli jsme hlavně takový seznamovací hodiny,teda kromě dějepisu,tam už se normálně učíme.
Taky nám jeden učitel na počítačovou grafiku řekl,že s grafikou se nenaučíme pracovat jenom ve škole a že budeme muset i doma. Jenže někdo ty programy nemá a tak nám řekl,že na nějakých stránkách jsou grafický programy se kterýma budeme pracovat (photoshop, corel draw, in design...) že se dají koupit za menší cenu ( v rozmezí asi 4000 Kč). já se na to ptala rodičů,jestli mi je koupí a oni mi to schválily. Takže sem uplně happy.
Jinak vám taky musím říct ,že jeden spolužák ze střední vypadá uplně jako Zac Efron. Prostě jakoby mu z oka vypadl.
Dneska už taťka stáhnul nějaký fotky z Chorvatska,takže sem vám sem jednu takovou mini dala. na tohle místo jsme koukali z terasy. Klidně bych se tam hned vrátila. Bylo tam moc krásně.
Jo a taky přemýšlím o novým design. Ale teda nevim ještě s kým bude. Prostě nechte se překvapit jo.
Tak ppá Petusss

Tak jsem zpátky a střední je fakt super

1. září 2009 v 19:30 | Petusss |  Aktuality
Jou moc jste mě potěšily komentářema když sjem byla pryč. Jinak Chorvatsko bylo super. Pořád bylo nesnesitelný vedro (35°C), v tom stanu jsme nakonec nespali. Sehnali jsme si ubytování.
Taky nám z předních kol na autě začaly čudit brzdy. Twe sem myslela že v tom Chorvatsku tam zůstanu. Ale nakonec ty brzdy taťka polil vodou a vše bylo OK. To bylo z těch vyhřátejch silnic,ptž tatka moc spěchal a jestšě k tomu ty serpertýny na silnici. No hrůza.

Jinak 1. den na střední fakt luxus. Už jsem si tam našla kámošku. taky jsme se hned fotily žejo. aše třídní nám něco ve třídě říkala a ted tam vlítnul sfakt skvělej učitel s foťákem a sojanem a začal nám tam něco mlít o nějakým focení jo. První den ve škole a už takovýhle šoky na mě. :D Twe jinak naše třídní je fakt divná. To zas bude. Zlatá naše Maruška (třídní ze základky).
Ale dá se ta učitelka vydržet. Ještě že jí budeme mít jenom na ČJ to bude dobrý.

jj A fotky z Chorvatska sem dám až je taťka stáhne do compu ju. A určitě k nim i nějakej malej článeček co se tam dělo a kde jsme byli.

tak se mějte dobře a užijte si zítra druhej den školy.
Petusss