Říjen 2009

"LIFE IS LIFE"

31. října 2009 v 22:55 | Petusss |  Aktuality

Kurňa ten photoshop mě fakt už štve pořád jenom nejde. Když tam chci vložit dva obrázky, tam mě to napíše že to potřebuje větší paměť (RAM). Nj tak ať si tu RAM strčí někam. Kurňa máme tak zastaralej počítač. Dyk je to XP. Táta říkal, že dokoupíme druhou "destičku" ale toho se jen tak nedočkám. A s jedním obrázkem nic skoro dělat nejde.
Achjo hold musím být trpělivá a počkat si no.


Týjo mě se tak vůbec nechce v pondělí do školy. Nj po tejdnu volna komu by se nechtělo.
Mě baví chodit do školy ale jenom to učení mě tam tak trošku nebaví mno.
Teďka po vejkendu budem psát takovejch písemek. Jó´to bude zase bajlí.

Novinky u Pepíčka.
Mno ten je pořád v kuchyni u kastrolů a pořád ze sebe dáví jídlo se slinama na hrnec. Po půlhodině se dycky ozve že chce donýst do klece, tam se vždycky napije a nají a pak de zase pokračovat v činnosti dál. On je hroznej fakt. Ale je to můj malej ňuňánek a já ho mám moc ráda.

Fakt hustý skoky

29. října 2009 v 20:45 | Petusss


Tancování s Pepikem

27. října 2009 v 21:30 | Petusss |  Pepíčkovi videa
Já vím je to video trapný, aspoň vidíte co dokáže se mnou udělat nuda. A Pepíčkovi se to tanyny moc líbilo. Ta písnička je jeho oblíbená. A dokonce tam uvidíte jak Pepika chytám do ruky.
Nj prostě domácí video.
My si takhle spolu rádi hrajem a blbnem.

"Petusss je doma, má ředitelský volno"

27. října 2009 v 9:49 | Petusss |  Aktuality
Konečně po dlouhý době zase napíše pořádnej článek.
Njn hold zase nefungoval net no.
Dneska je venku trochu šeredně. Je takové spavé počasí.
A divné počasí.
Dneska a včera jsem měla ředitelský volno. Včera sem spala do 11 hodin. Twe sem pak vůbec nemohla večír usnout, tak jsem ještě do pak čučela z postele na televizi.
Jinak dneska jedu po obědě do Přelouče na ZUŠku. takže tu celý odpoledne nejsem. Přijedu domů kolem půl 7, protže jedu ještě za tátou do práce. Twe se mi vůbec na tu ZUŠku nechce. Ale musím. Doděláváme tam nějakou prácičku. A mě to tam taky moc baví. Výtvarka to je prostě moje.
A taky vám jenom říkám, že přes prázky nám učitelé napařili moc učení,takže tu asi každý den nebudu. Jenom možná po večerech jo.
Taky už jsem zkoušela něco udělat ve photoshopu. Ale to je spíš taková čmáranice.
Jo prej náš učitel na počítačovou grafiku nám řekl, že už prej dokážeme udělat nějakej výrobek ve pohotoshopu. twe kde k tomu zas přišel,dyk já neumím skoro nic. Nebo jako umím jo, ale vůbec se v tom nějak ještě nezorientuju. Nevím vůbec kde co je skoro. Ale to je jedno taky nám říkal že za několik let si na photoshop zvykneme.
A tady je ten můj první výrobek ve photoshopu. Je to taková čmáranice všech možnejch brushů apod. Ale mě se docela líbí.

tady je:

tak se zatím mějte. teďka dopoledne na blogu budu ale po obědě už ne, až třeba zase večír. tak zatím. Pá

Ve škole na počítačích

22. října 2009 v 8:15 | Petusss |  Aktuality
Ach jo to zas bude nuda. Nic tady skoro nefunguje. Se divim,že jsem se dostala na blog. Máme zrovna ICT (Informační komunikační technologie). Máme na ně super učitele. Ale dá se tady dobře spát. Dneska večír sem ještě příjdu. Zítra máme praxe,takže se učit nemusím, huráá. Budem dodělávat pérovou kresbu. Určitě pak sem dám fotky. No nic kouknu na blogy sbéček a du zase spát. Dobrou noc. :D

Vše zase OK

17. října 2009 v 19:43 | Petusss |  Aktuality
tak jo vše popraveno,vyjasněno a vše je zase v pořádku. A já jsem zase happy. A všem se omlouvám,že jsem tady včera nebyla,zase ten net nefungoval.

Dneska se jdu koukat na Superstár,takže mě tu neuvidíte.

Tak se mějte a zase dofám zítra. pápá.Kurňa co s tím blogem zase je.

15. října 2009 v 21:02 | Petusss |  Aktuality
Si ze mě někdo dělá snad blázny ne? Twe co s tím menu doprčic je? Co s tím teď mám dělat? Dneska jsme měla tak krásnej den a jenom píjdu na blog tak už ho mám zkaženej. Kurňa šopa.
To někdo určitě dělá schválně tohleto. Fakt šílený. Mno počkám do zejtřa a pak stím hodlám něco dělat. I když nevim co. Jdu asi oběhnout moje afka. Zatím se mějte.

"Achjo vejkend v prčicích"

11. října 2009 v 18:09 | Petusss |  Aktuality
Bože můj zejtra zas vstávat. Mě se tak nechce. Mám zítra zase praxe, takže to bude v cajku.
Divider Graphics
Jinak včera jsme se byli kouknout na výstavu papoušků v Olomouci. tam jsme byla jak v ráji,fakt že jo. Já papoušky upe nejvíts zbožňuju. Hned bych si je od tam taď všechny vzala do pokoje. Ale kam bych je tam šoupla,to fakt nevim. Jinak asi dostanu k Vánocům DVD přehrávač, ptž jsme si včera objednali lcd televizi a k tomu bylo právě dvd zdarma. takže tentokrát budou Vánoce bohatý.

A to bych chtěla ještě novej mobíílek. Sem to já ale náročná co?

Dneska večír se budu dívat z postele na superstáár takže mě tu už neuvidíte. A přes týden se budu muset učit,takže sem půjdu jak budu mít zase čas. tak se mějte dobře a užívejte si pěknej zbytek vejkendu.
Páá

Skvělí fotky pepíčka

9. října 2009 v 19:33 | Petusss |  Pepíčkovi fotky
Pozn. k fotce: Nebojte já ho doma netýrám. Ono se mu to líbí. tady to jenom představuje. No jo Pepíček má herecký talent. Udělala jsem z tý fotky takovou malou reklamu na týrání zvířat. Dobrý ne.

"Musím ve škole trochu máknout"

8. října 2009 v 17:22 | Petusss |  Aktuality

Hups

Už měsíc ve škole a už mám fakt úžasný známky. 3 , 3 , 3 , 4. Fakt úžasný. To se teda na střední pěkně rozjíždím. Vůbec se mi nechce učit,protože dojíždím domů dlouho a vůbec mi to už nemyslí. Ale to je moje blbost.Dneska mi mamka za ty známky vynadala. 6 prý mi chtěly k Vánocům koupit novej mobílek. Který jsem si včera vyhlídla ve městě. Ale za tyhle známky si ten mobil prý vůbec nezasloužím. Takže se musím víc učit a donutit se k tomu.
Zítra máme praxe. Asi půjdem už konečně na kompy,protože máme jinýho učitele.
A předevčírem nám naše třídní řekla že:
26. - 27. 10 máme ředitelské volno
28.10 - je svátek
29. - 30.10. - jsou podzimní prázdniny
takže jsem tejden doma JUPÍÍÍÍÍÍ