Listopad 2009

Chce to zase nový design!

29. listopadu 2009 v 18:07 | Petusss |  Aktuality
protože už je tady tenhle dlouho ale vůbec na něj nemám čas. Prostě pořád škola a když mám volno a chci jít na počítač mě táta řekne že se mám jít učit a že na žádný blog nemůžu. Hrůza děs.
Ale někdy si na design čas udělám. Ale vejkend zase utekl jako voda.
Dneska jsem vyráběla sama adventní věnec. Je takovej moc jednodej. Já na něj neměla moc věcí. A jako svíčky jsem dala normální čajovky protože sjem si před rokem dělala na keramice na něj kulatou formu a na tu formičku sem dala kalíšky na čajový svíčky. Aspoň jí nemusím kupovat z polystyrenu. A pak jsem ještě dělala svícen z větviček. No vlastně dva. A ještě chce udělat jeden děda protože se mu moc líbily. A nikdo v naší rodině je dělat nechce. Já jsem děsně kreativní víte. Bez toho bych prostě neexistovala. :)
Tedka si půjdu dělat úkol z ICT. Musím vyhledat na netu zkratky pro prohlížeče internetu. Vůbec neim kde to mám hledat. A zase ten úkol musím dělat na poslední chvíli. To jsmem totiž celá já.

A co nového u Pepika:

Včera jsem udělala s ním zase nové fotky. Určo je sem později dám. A pořád je zase v kuchyni u svých hrnců a nožů na novým sporáku se sklokeramickou deskou. na kterou vůbec nechtěl chodit. Předtím jsem měli normální s plotýnkama. Ale už si na něj zvyknul a dokonce objevil zase novou "samičku" v tom skle. takže se tam před ní naparuje a kadí tam na ní. :D

Prosím hlasujte v anketce co byste tu chtěli na designu.
↓↓↓↓↓

"Otoč se má milá dozadu, sedí tam papoušek kakadu...."

22. listopadu 2009 v 18:51 | Petusss |  Aktuality

....jak si motor pobrukuje papoušek se naparuje, týdadáááá, žárlivý kakadů...:D

jo tenhle song je prostě můj oblíbenej, táta ho dycky pouští na gramofonový desce. Prostě starý hity jen tak z módy nevýjdou.

Jinak se moc omlouvám že jsem dlouho zase nic nepřidala, zase nefungoval net a už jsme zjistily příčinu, protože se na to chlap od "kabelovky" ,od který ten internet máme, přišel podívat. A začal nám tady blábolit že internet by nám měl jít normálně a že máme prej nějaký blbý uzemnění a že si to tady v baráku sami rušíme ten signál, tak já tomu už fakt nechápu a pak si ještě vymyslel že my jim to rušíme v celý obcia že by jsme si do baráku měli dátněco aby to nerušilo.
Se ten chlap uplně pomát ne. Nějakej debílek fakt. A to je divný že tedka internet normálně jde. tak vtom mají bordel oni, ptž tam tuhle s tím něco dělali u sousedů. A od tý doby to prostě nešlo.
tak ať radši mlčej o nějakým uzemnění když to je u nás uplně v pořádku.

radši těch blábolů nechám stejnak to nepochopíte.

Oznámení: od 23. - 28. tu nebudu. máme moc učení. prostě každej den píšeme nějaký písemky skoro ze všech předmětů. Jo hold je před rodičákem a tak si prostě učitelé vymysleli písemky na poslední chvíli víte. A já se na ně musím učit abych si zlepšila ty čtyřky a pětky :D.

Týden to tady beze mě vydržíte, pak už by to uzase mělo být dobrý.
mějte se skvěle a držte mi ten týden palce ať to nepo***u.
Pááá :-*

"Pepóóó, nekřič ty ptáku jeden!"

17. listopadu 2009 v 20:00 | Petusss |  Aktuality

Někdy to je s Pepou fakt šílený. Pořád jenom křičí a křičí.

Je to sním až někdy k nevydržení. Třeba dneska sem se chtěla dívat na televizi a on z ničeho nic začne nahlas křičet až mě z toho uplně někdy pobolívá hlava. tak místo toho abych se dívala na TV, tak tu televizi vypnu a jdu se mu věnovat. Ale mám ho stejnak moc ráda a už jsem si na to zvykla.
Jinak jsem už zdravá a zítra jdu normálně do školy. Škoda že ty prázdniny nebyly delší, klidně mohly být do konce týdne. Mě by to vůbec nevadilo. Ale stejnak jdu jenom 2 dny do školy a v pátek mám zase praxe. To se nějak dá přežít. A mě baví coddit do školy ptž je tam hrozná prča než někdy doma. Ale to učení no. To je nejhorší.
taky jsem moc ráda že dneska mám návštěvnost přes 25 lidí. Moc jste mě potěšily, taková totiž tady dlouho nebyla. A jsem moc a moc ráda že se vám strašně líbí moje kresba oka. Nebojte zase nějaká kresbička určitě přibude. Aspoň se máte na co těšit.
mějte se dobře s pozdravem Petusss a taky Pepík.

Oko

13. listopadu 2009 v 20:24 | Petusss |  Kresba
Moje spokojenost: 100%
Technika: Kresba úhlem
Moje pozn.: moc se mi to líbí, i pan učitel mě za to moc pochválil. Já nechápu jhak sem to mohla takhle nakreslit. Sem radši měla jít na nějakou uměleckou, ale tu zkusím až po maturitě

DON´T COPY!!!!

ART

13. listopadu 2009 v 20:09 | Petusss |  ART
Kopírování mé tvorby je přísně zakázáno.


"You don´t mind!"

8. listopadu 2009 v 20:48 | Petusss |  Aktuality
Týjo ten den zase utekl, a zítra zase škola. Už aby bylo to volno.
Ale zítra to zas de. Máme praxe, ty jsou v pohodě. Teďka v pátek jsme je taky měli. A byla tam děsná nuda ptž jsme neměli co práci. Akorát jsme tam dodělávali nějakou prácičku a pak jsme tam usínali na lavicích. Ale zase jsme končili dřív.

Teďka se tady koukám na Superstár. Asi už půjdu od počítače bolí mě dcl oči. Tak se mějte Ppá.


٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶

Blahopřáníčko pro °JaNčA & PePíK°

7. listopadu 2009 v 21:49 | Petusss
Pepčo vše nejlepší. Hodně zdravíčka, štěstíčka a hlavně zdraví.
Doufám, že se ti Jančo blahopřáníčko líbí, je takové jednoduché, ale i vjednoduchosti je krása viď

Moje kresba- lodička ve vlnách

6. listopadu 2009 v 17:57 | Petusss |  Kresba
mě se ta kresba moc líbí. Měli jsme před sebou papírovou lodičku na takovém krepáku ( ten znázorňoval vlny). Kreslila jsem to na ZUŠce, kam chodím 8 let na výtvarný kroužek.

DON´T COPY

2 výrobek ve photoshopu- made in school

5. listopadu 2009 v 20:21 | Petusss |  Graphic Arts
me se dcl líbí nato že jsme to dělala dcl rychle
ale nějaký nedostatky by se tam určo našly ale to nekoumejte
DON´T COPY!!!!! AUTORSKÝ PRÁVA

"Aloha people"

1. listopadu 2009 v 20:04 | Petusss |  Aktuality

Petusss má zas dobrou náladičku.

A vůbec neví proč. Ale nemá jí ze školy ptž tam se jí určo nechce.
Píšou zejtra dvě písemky a moc to neumí.Ale doufá že to zvládne.

Teďka se asi půjde dívat na Superstár.
Zítra tu asi nebude, má se zase učit.
Tak čawec lidi, a dobrrrou zdrrrraví Pepíček