Duben 2010

Krajina z ptačí perspektivy

30. dubna 2010 v 22:37 | Petusss |  Malba
(c)petusss.blog.cz / petra.m
Moje spokojenost: 80%
Technika: Malba temperami
Moje pozn.: malováno podle obrázku. Možná se Vám to může zdát divný ale v originále to vypadá mnohem lépe.
je to vlastně nějakej typ krajiny z ptačí perspektivy, nejspíš to je nějaké pole, ale to přesně nevím. prostě teď máme na ZUŠce TÉMA: Krajiny

Today's my 17th birthday.

25. dubna 2010 v 19:13 | Petusss |  Aktuality
(c)petusss.blog.cz / Petusss
Tak a je to tady. Dnes 25. 4. mám 17. narozeniny. Jouva toto letí. Ani tomu pořád nemůžu uvěřit , že mi je 17 let. Moc na totiž nevypadám a každej říká že vypadám tak na 14. Jo bohužel mi 14 už není. I když bych se do těch let klidně vrátila. Ale to už je minulostí. A já žiju přítomností. :D

No k narozkám jsem zatím dostala: bomboniéru, 2 čokolády, kytku, peníze, nějakou kosmetiku, knížku.

A co ještě dostanu: s mamkou ve všední den půjdem do města a ještě si něco vyberu na sebe, a to nejlepší ještě v tomhle týdnu půjdem vybírat nějaké kolo. nejvíce se mi líbí značka Kellys. strašně jsem si to kolo oblíbila, hlavně ten jeho design. No uvidíme.

Jinak se moc omlouvám, že jsme tu celý víkend skoro nebyla. Víte bylo moc hezky a já si užívala slunička venku. včera a dneska jsem hráůa se sousedkou bambington. Uplně mě od toho bolí ruka. A jak jsme se u toho nagebily. Kurňáááááááá :D :D..... kdo neví nepochopí.

No nic mějte se dobře, přes týden tu taky moc často nebudu, opět další písemky a učení.
Páčko :*

Dnes večer se tu zjevim,....

22. dubna 2010 v 11:30 | Petusss |  Aktuality
...zjevim se tu jako duch :D. Teda pokud nebudem z něčeho psát.ˇ

Teď máme počítačovou grafiku a děláme tu retuš obličeje nějaký ženský. Opět jsme za to všichni dostali jedničku i když ta moje spíš vypadá jako vosková figurína ale to neřešim. :D

Letňáky by už měli být od června a né až od července :(

19. dubna 2010 v 19:22 | Petusss |  Aktuality
V červnu už bývá pěkně a my místo toho, aby jsme se chodily koupat budem chodit do školy jak kreténi. Je hrozný sedět ve třídě v tom pařáku. Tak by klidně mohli zavést tříměsiční letní prázdniny. Dvaměsíce prázdnin je málo. Všechno to vždy rychle uteče. Proč nám škola taky tak neutíká?

Dneska jsem byla u nás venku na zahradě a pomáhala jsem dědovi opravovat chodník. Pak jsme si taky poprvé v tomhle roce opékali buřtíky. Mňááááám :P ty si teda byli.  Pak jsem si ještě opekla kus chleba a dala si na něj kečup. Taky dobrota. Hold musim hodně jíst, protože bych měla hlad. To byste se divily co já toho sežeru za jeden večír. Ale pak mé bříško je  hodně bolavé :D a nadává na mě že sem do něj splácala pátý přes devátý. :D:D

UPOZORNĚNÍ: PŘES TÝDEN TU BUDU MÁLO, MÁM MOC UČENÍ A PÍŠEME DOST PÍSEMEK.
(c)petusss.blog.cz/ Petusss

Design 22.

16. dubna 2010 v 21:46 | Petusss |  Designy
(c)petusss.blog.cz / Petusss
Spokojenost: 95%
Doba: asi 1.4. 2010 - X
Název: Parrots world
Vyrobeno v: PF
Fotky: deviantArt.com
Popisky: vyrobeny od °JaNčA & PePíK°
Můj koment: Moc se mi na něm líbí hlavně to pozadí. Jenom nevim jestli se vám pozadí objevuje tak jako mně. Pokud ne, tak písněte a hned napravim.

"Nestíhám, nestačím, nestihnu to....

15. dubna 2010 v 20:02 | Petusss |  Aktuality
     Uplně jsme zapomněla na čas. jenom kouknu na hodiny....údiv....a hle, ono už bude osm hodin. A dopr.... . Neumytá, nepřipravená, nedopsané sešity, které mám zítra vrátit. Ten počítač je hroznej žrout času a hrozně to u něj letí. Tady čumim na aukro a na facebook jak kokot. Já sem takový tele. 
    Zítra už bude určitě čas. Musim nějak dodělat ten design a nebo ho celej nějak předělám, jak říkám pokud bude čas a taky hlavně pokud se mi bude chtít.

Zítra možná se půjdu mrknout do města, co mají nového. Už se těším. :P

Jo a taky jsem slyšela, že má o víkendu být už konečně líp, to jsme zvědavá jeslti opravdu líp bude. No nechme se překvapit.

At school - hodina ICT

15. dubna 2010 v 9:06 | Petusss |  Aktuality
Po třech dnech poprvé ve škole. No jenom jsem přišla do školy, už se tady dovídám z čeho všeho budem psát. No hrůza. Ještě k tomu se učíme pracovat s MS Excelem. Taky hrůza děs.

Dneska příjdu domů a budu si muset přepisovat sešity. Příjdu na blog až večír, pokud na něm nebude taťka a pokud budu mít vůbec čas. Zítra mám praxi, takže se učit na zítřek nic nemusím.

No nic, jdu opět dávat pozor. :D
stavím se večer.

nbnbnbv

Až do středy doma.

12. dubna 2010 v 10:04 | Petusss |  Aktuality
Bohužel jsem dneska ráno taky měla slabou horečku a hrozně mě tekla z nosu krev. Tak radši se mnou mamka šla k doktorce. No doktorka mi předepsala nějakej Ascorutin proti té krvi a jsem doma až do středy. Ve čtvrtek jdu normálně už do školy.

No nic musím si jít lehnout. A asi si vezmu sebou do postýlky i svého domácího "doktůrka"-Pepču. On mě svojí přítomností dokáže vylečit. :D 

Na blog se stavím asi až zítra. Mějte se.

by deviantArt.com

"Duben, ještě tam budem"

11. dubna 2010 v 21:19 | Petusss |  Aktuality
Už ta zima je hrozně nudná. Dneska na teploměru jsme měli 4 stupně. Brrr. Pěkná kosa. No jo "Duben, ještě tam budem" . A pravda to je.

A samozřejmě jsem zase z toho ošlivého počasí nachlazená. Mám rýmu jak blázen a jsem nachlazená. Bohužel zítra do školy asi budu muset jít. No pokud budu mít horečku tak nikam nejdu. Ještě bych nastydla víc než jsem. A za to mi to fakt nestojí.

Jinak mě docela dostala ta smrt polského prezidenta. Jako vůbec jsem o něm dřív nic neslyšela, ale je to moc smutný. Stejnka za to může ten pilot letadla. Neměl se vůbec pokoušet přistávat a měl radši letět do Moskvy.  Holt měli smůlu. Mlze se člověk bohužel nepostaví.


Se tady s tim budu s**t! měl ti ho zabít děda :D

9. dubna 2010 v 21:12 | Petusss |  Aktuality

Toho nadpisu si nevšímejte k tématu nepatří.
ve čtvrtek jsme byli se třídou v Praze na výstavě fotografií která byla na Staroměstském náměstí. Výstava byla moc zajímavá. Akorá jsme zrovna museli jet do Prahy když tam byl zrovna Barack Obama. Samozřejmě nad Staromákem jsme zahlédli dvě modré helikoptéry. No jo všude ostraha. Aby se z toho Obamy nezbláznily. Sem spíš měla být v tu dobu ulpně někde jinde. Chtěla bych vidět na vlastní oči to jeho čtyřmotorový letadlo. Kurňa to se jen tak  u nás na Pardubickém letišti neobjeví. :D

No nic já mizim, na blogu budu dál online. Přitom se budu koukat na Kameňák.