Červen 2010

Jsem spokojená>>> kam to napsat? :D

25. června 2010 v 15:14 | Petusss |  Aktuality
Tento design se mi strašně moc líbí. To víte, ve škole se lépe přemýšlí než doma a hlavně ve škole jsou na to podmínky, tím myslím photoshop a klídeček.

Design ještě není donastavený ale už na něj nemám věci, takže v pondělí ho na praxích dodělám.

JSTE TAKÉ SPOKOJENI S DESIGNEM JAKO JÁ?

Upozornění - rekosntrukce

23. června 2010 v 22:39 | Petusss |  Aktuality
tenhle design musím ještě dodělat ale myslím si že už to asi jinak nepůjde tudíž ho udělám jinak, nějak podobně.

tenhle týden by měl být hotový.

Petusss si udělala radost

23. června 2010 v 18:27 | Petusss |  Aktuality
udělala jsem si radost a stáhla si Photofiltre Studio 9, zjištuji, že to je o hodně lepší než normální photofiltre. PFS aspoň není tak náročný na pamět jako Photoshop, ten mi totiž nefaká právě kvůli malé RAMce :( a tu mi jen tak nikdo nekoupí, protože na to PREJ teď vůbec není čas. Znáte rodiče něco slíbí a vůbec to nedodrží. :D

jdu se pokusit vymyslet nějakej ten design, když mám teď čas. Dybych nic nevymyslela tak se to nezblázní. zatím se mějte AMÍGOS.

Už ať tohle všechno zkončí!

21. června 2010 v 21:28 | Petusss |  Aktuality
Právě doma děláme koupelnu a náš barák je jedno velký staveniště, pořád se tu něco kuká, bourá, staví, předělává...a mohla bych pokračovat. Prostě hrůza děs.

Chudáka pepíčka ani nemůžu vypustit z klece ven, protože se všude práší. Ale teďka jsme ho na chvilku do kuchyně daly. To se divim, že ty rány, co se tu ozývaly, všechny přežil. Normálně i u sousedů se hýbou skleničky u nich v kuchyni. ještě že se už ve škole aspoň neučíme, to je možná jediný štěstí. Dneska jsme tam zase dělali velký kulový. Teda kámoška přinesla notebook a tak jsme se aspoň trošičku zabavily jo, ale taky nás už mohli pustit dříve. Jsme tam uplně k ničemu.

Ani ten design jsem ještě neudělala, protože se mi fakt do ničeho nechce a ani se v tomhle hluku nedá přemýšlet, tudíž design bude až mě něco napadne a taky až tu nebude takový hluk.

Jinak kdo neví, tak předěláváme koupelnu a odpady.
(c)petusss.blog.cz
tak takhle bude naše koupelna vypadat, ale klidně se to může ještě změnit. Ale takhle nějak bude vypadat.

Konec psaní písemek a zkoušení

17. června 2010 v 11:20 | Petusss |  Aktuality
Dneska jsme psali poslední písemku z matematiky, totálně jsem jí potento :D Doufám že dostanu na výzo 3. Takže by mně žádná čtýřa nevycházela. YAHOO!

Jsem tak ráda, že končí tenhle školní rok, ale hrozně mě ten prvák utekl, ale uplně šíleně.
Dyž si vezmu že, takovýmhle tempem utečou ještě další 3 roky, tak se z toho zblázním. Já nechci chodit někam do práce, to by mě skočily všechny prázdniny. BRRRRRRRRRRR. To pomyšlení mě děsí.

Ale tohle všechno je ještě daleko.
Dneska se sem možná večer stavím ale  to nezaručuju.

Scháním nové SB

13. června 2010 v 20:59 | Petusss |  Aktuality
Kdyby někdo chtěl se mnou spřátelit tak ať napíše sem do komentářů. Budu strašně moc ráda.
už se na Vás těším. ;)

Edit 21:30- už brzo by měl být nový design, více umělecký, už jsem na něm tenhle týden zapracovala.

Tomu se opravdu říká pech

11. června 2010 v 11:17 | Petusss |  Aktuality
Já vím, dlouho sem nic nenapsala a jak říká Adeline trošku mi to tady stojí. A má pravdu.

Týbrďo, venku je tak nádherně a já zrovna musím bejt nemocná. Bolí mě v krku, hlava a mám horečky. Fakt skvělí. A to jsem se ani ještě nekoupala v bazénu a už musím bejt nemocná. Tomu se opravdu říká pech. Budu mít zkaženej celej vejkend, protože nemůžu chodit na sluníčko.

Vůbec se to nedá vydržet. Je mi hrozný vedro a ještě k tomu v baráku 24 °C, fakt na chcípnutí, ještě k tomu dyž se potím. Snad už v pondělí budu moci jít na praxi. Ale jestli mě bude bolet pořád v krku, tak asi né.

Teď jdu něco dělat, nejspíš si půjdu kreslit, v telce stejnak nic nedávaj. A přidám sem designek od Janči a Pepči.

Mějte se skvěle a užívejte si sluneční parný den.

Žiju si tak trochu vlastní svět

5. června 2010 v 21:33 | Petusss |  Aktuality
Trochu mě mrzí, že moje nejlepší SBé Janča a Pepík odchází z blogového světa, ale život jde dál. A musíme si ho užívat, jak nejlíp to jde. Ale já dál zůstávám na blogu. To se nebojte. A je mi jedno kolik mi je, nebo jestli sem někdo bude chodit a nebo jestli ty moje články vůbec někdo čte :D Čas na blog se dycky někde najde. Nejsem takovej typ co kouří, chodí po barech a hospodách. Já radši místo toho radši chodím do přírody, maluju si a nebo něco dělám užitečnějšího. A vůbec se za to nestydím a jsem na to hrdá. A vůbec toho nelituju. ŽIJU SI TAK TROCHU VLASTNÍ SVĚT, to mi už řeklo hodně lidí co mě znaj.

A teď začnu tím, že blog potřebuje změnu jako sůl. Přidám sem hlavně nový design, kerý mám už dobře promyšlený, jenom říkám, že už žádný papoušci na něm nebudou. Bude více umělecký a grafický, protože to mě teď baví ze všeho nejvíce.

No prostě se to tady trošičku změní no.

Zatím se mějte krásně a užívejte si slunečný víkend

Nejsem líná psát články

1. června 2010 v 22:04 | Petusss |  Aktuality
Prostě není čas teď na nic. Za prvý budeme dělat novou koupelnu a ne a ne vybrat do ní věci, takže jsme všichni nerozhodný. Za druhý babička s tetou v pátek odlétá k moři do Turecka a my se budeme muset starat o její velkou zahradu a o Bena(babičky pes). A za třetí se mi do toho všeho motá škola, učení a kroužek.

O prázdninách to bude lepší, to se nebojte.

Upozornění: tento víkend hlavně budu čas trávit u nás na letišti v Pardubicích, jelikož se koná Aviatická pouť. A tu prostě jako každým rokem nesmím vynechat.

Mějte se, dyž mi zbyde čas tak se stavím a oběhnu SB. Ahoj