Září 2010

Ppp - Pepíček je nějakej nemocnej

14. září 2010 v 20:45 | Petusss |  Aktuality
(c)petusss.blog.cz
Pepíčkovi není tenhle týden nejlíp, v pondělí ráno zvracel a od té doby sedí na bidýlku naježenej a má studený nožičky . Asi něco nejspíš špatnýho snědl.
I když dneska mu je o něco lépe už jako povídá a snaží se být trochu radostnej ale vidím to na něj, že pořád zdravej není. 

Nevíte někdo co mu dát, aby se mu trochu přilepšilo?
Chtěla jsem mu dát hořkej studenej čaj, ale ten pomáhá andulkám na průjmy a průjem nemá.

Miláčci, zase nic nepřidám

9. září 2010 v 21:42 | Petusss |  Aktuality
Jsem celej víkend pryč. Takže zítra ještě praxe a po praxi jedeme do Ikey nakoupit nějaký doplňky do koupelny a od tam tud jedeme k tetě na víkend. Podíváme se do Chrustenický šachty pak na Koněpruský jeskyně, lom Velká Amerika a Svatý Jan pod Skalou.

Už se hrozně moc těším. Tyhle místa jsem chtěla vidět už o prázdninách ale nějak jsme to nestihly. Dokonce i počasí nám možná výjde, kdyby pršelo tak nikam nejedu. A v neděli po obědě se vracíme domů. Ale doma se budu muset učit.

takže užívejte si víkend a promiňte mi za to že tu nic nepřidávám. není prostě čas a navíc jsme někdy děsně unavená.

Jsem zpět

3. září 2010 v 10:41 | Petusss |  Aktuality
No tak čím začít, dovolená byla uplně fajnová. každej den přes den 38 °C voda měla 28°C.
prostě uplná paráda.Ležela jsem na molu, koupala se, jezdila na prkně od windsurfingu, nad hlavou mi létala letadla. Co víc si ještě přát.
Hned bych se tam vrátila, hned.

Jenom přijedu domů a u nás kosa jak v zimě. Jsem doma málem zmrzla.
Pepíček se zase o něco změnil. Je takovej hubenější a rostou mu nový peříčka a má vrásčitý ozobí, ale je hrozně rád, že jsme se mu vrátily živy a zdrávy.

A co škola? Nic novýho. Zase jsme po dvou měsících viděla spolužáky. Naše učitelka Růžičková na nás už opět první den řvala ale u ní je to normální :D

Dneska jsem přidám nějaký fotky z Montenegra, ale asi až večír. Pio škole jdu s mamkou do města pro novej batoh. Chtěla bych nějakej značkovej, třeba dakine, ty se mi hrozně líbí.

takže přídju až večír, zatím se mějte.