Listopad 2010

I ♥ snowing

28. listopadu 2010 v 20:37 | Petusss |  Aktuality
Snow snow snow snow. It loves.

Už se těším až zase příjdou sněhové kalamity, vlaky budou mít zpoždění. Jéé to bude paráda.
Dneska v noci má napadnout docela dost sněhu.

Nezávidím taťkovi, který je na noční a bude muset odklízet sníh z kolejí od výhybek.
Lidem co musejí být někde venku nezávidím.

Dneska je 1. adventní neděle.
 Svíčku na adventním věnci už jsme zapálily.
O víkednu nebo ještě v tomto týdnu přidám vánoční design.I'm bored because it's boring...

23. listopadu 2010 v 9:58 | Petusss |  Aktuality
In the week the snow! Yippee!!

(c)petusss.blog.cz

Na tento víkend jsem si naplánovala udělat 5 advetních věnců. Mamka chce dva, děda chce také dva a babička jeden. Mám teda co dělat.

Dneska jsme opět na praxích. Nic tu opět neděláme.
Měli jsme jít zase k jinému vyučujícímu, ale nějaká skupinka ještě dodělává souborku.
Takže je tu strašná nuda.
Po obědě budeme koukat na film (opět zase na nějakou kravinu).

Moje grafika - Pohlednice z mého okolí

22. listopadu 2010 v 17:37 | Petusss |  Graphic Arts
Pohlednice jsem dělala před 14 dny na praxích. Měli jsme je jako souborku a já za všechny dostala samozřejmě za jedna :)
(c)petusss.blog.cz / Petusss
více pod perexem

Rychlý článek z praxí

22. listopadu 2010 v 13:43 | Petusss |  Aktuality
už mě to na praxích nebaví. Stejnak tu koukáme na nějakej film, ani nevím jak se jmenuje ale je to pěkná kravina. Já jsem tady celou dobu připravovala vánoční design takže se můžete na co těšit. Ještě ho ale možná poupravím. Ale až doma. Ještě že za chvilku končíme. Ještě musíme uklidit a zamést. Zase určitě budu zametat já protože kluci jsou debilové a všechno jim projde. Hlavně že se vymlouvají že jim bolej nohy a ruce přitom tady blbnou jak malý děti. No a už je to tady, už zase chtějí abych zametala ale já na ně kašlu. Si hezky zametou samy. :D tak se mějte, možná se stavím večír ale nic neslibuju.

Včera v Praze jsem potkala Bena Cristovaa

18. listopadu 2010 v 19:15 | Petusss |  Aktuality
Zrovna jsme byli v Paládiu a hledali s mamkou taťku v paláci knih. Toho chození po obchoďákách nebaví. Ten je rád když zaleze do obchodu s knihami. Nemohli jsme ho tam v těch pěti patrech najít, tam jsme tam s mamkou chodily jak pitomci.
   A hádejte kde jsme ho až našli. Samozřejmě v tom posledním žejo. V tom mi mamka zašeptala do uší, že támhle stojí Ben Cristovao s nějakou holkou. A já: cože, fakt?" Jsem jí vůbec nevěřila. Tak jsem jako dělala že si přohlížím knížky a šla k němu blíž. Samozřejmě že to byl on a ta holka byla Monika Bagárová. To byla náhoda jak svině. Chvilku jsme na něj mamkou koukali a pak se otočil, uviděl mně a usmál se mně. Nějaká jeho fanynka by se zbláznila, ale já taková nejsem.

Doufám že si o mě v této chvíli nemyslíte že nějaká ječící fanynka jsem. To teda doopravdy ne.  Jenom mě to dost překvapilo navíc se o něj nějak nezajímám. I když v Praze je to typický, že tu potkáte spoutu hvězd.
To my z pardubic či jiného kraje na to nejsme nějak zvyklí :D

Plakát - Let´s dance D

16. listopadu 2010 v 19:34 | Petusss |  Graphic Arts
(c)petusss.blog.cz/Petusss
Opět jsem to dělala na praxích. zase jsme mělai za úkol udělat další plakát. Ten se mi možná líbí víc než ten předchozí.

Předchozí plakát k nahlédnutí TADY

Dobré ranko všem.

13. listopadu 2010 v 10:42 | Petusss |  Aktuality
Konečně je víkend. Moc jsem se na něj těšila až se pořádně vyspim. Škola je moc vyčerpávající. Ve čtvrtek jsme psali 3 písemky, z matiky, technologie a polygrafických materiálů. Jsem zvědavá jak mi dopadnou. Hlavně ta z tý matiky :D.

Dneska po obědě jedeme s mamkou a s babičkou nakupovat. Vyhlídla jsem si úžasný kozačky a divim se docela že nejsou na podpadku, protože sehnat dneska boty bez nich je docela makačka.
Nechápu, jak si někdo může koupit kožačky s jehlami a chodit v nich v těch největších kalamitách a ještě k tomu, když bývají namrzlé chodníky. Já bych se asi zabila. :D

(c)picture by petusss.blog.cz

Dnešní den děsně "utekl"

5. listopadu 2010 v 17:55 | Petusss |  Aktuality
A nejvíce mi utekly praxe. Opět jsme dělali plakátky k filmům, opět bylo volné téma. Já dělala plakátek k filmu Let´s dance 3D. Taky se mi moc povedl. Náhled vložím asi až v pondělí protože jsem si ho neposlala na e-mail, tudíž ho sem nemůžu dát.

Zítra jedu s babičkou a rodiči do Hradce do Aldisu na nějakou výstavu a pak se ještě pojedem kouknout do OC Futurum. Třeba tam budou na mě něco pěkného mít i když o tom pochybuju.

Za chvíli se půjdu koukat na pořad Prostřeno. Ráda se na to dívám, i když možná si někdo může říkat jak na takovou kravinu můžu koukat žé. Každý se teoreticky kouká na něco jiného, já se třeba koukám na tohle.

Taky jsem dostala za domácí úkol ze ZUŠky nakreslit cirkusovou blechu nebo potkana. tak jsme na to sama zvědavá jak to dopadne. Teda pokud to vůbec stihnu o vídnu nakreslit. Mám moc učení. Dyžtak to nakreslím ten příští víkend.

tak čágo béllo lidi

Polovina týdne za mnou, nechci ten další....

3. listopadu 2010 v 16:17 | Petusss |  Aktuality
...a z jakého důvodu ho nechci?
Nechci ho z důvodu, že příští týden mám moc učení. Taky nám to mohli dát před těma prázdninama. Nééé, oni nám to musejí všechno nasrat v jeden den  a týden žejó. Zatím mám docela dobré známky, tak si je nechci pokazit, tudíž se budu přes víkend učit.

Zítra jsem opět zase vlítnu.
Dneska si musím udělat překlad(s mým kamarádem googlem) z ájiny a podívat se na chemii. Může z ní zkoušet. :(

Tak já teda letím si ty povinosti udělat

FRRNK...