Březen 2011

Dvoudenní ulejvárna

30. března 2011 v 10:22 | Petusss |  Aktuality
Jak jste pozńali z nadpisu, tak jsem už 2 dny doma. V pondělí na mně odpoledne přišla horečka a rýma. Tak jsem v úterý a dneska zůstala doma. Zítra už ale do našeho ústavu jdu a moc se mi tam nějak nechce.
Dneska přidám další kresbu z minulého týdne.
TĚŠTE SE, BYE BYE.

"Head a time of my life"

28. března 2011 v 13:27 | Petusss |  Aktuality
Ach to ten týden začal pěkně. Už od rána mně pobolívá hlava a bolí mně v krku. Na praxích je vždy nuda jak sviň. Webovky jsem měla hotový už v pátek a dneska mi dala učitelka za úkol vyrobit jakýkoliv obal. Já si vybrala obal na zubní pastu Odol Fluora. A ten už mám taky hotovej a dokonce už i vytisknutej a slepenej.
Končíme až ve 14:15 což není ani už hodina a pak GO HOME

What?!

25. března 2011 v 13:21 | Petusss |  Aktuality
Máme opět jako vřdy praxi a děláme tu nějaký HTML stránky na restauraci, taková nuda tady je. Už to mám skoro hotový, tak z nudy píšu na blogu. Dneska se možná stavím do města a koupím si nový sluneční brejličky B-)
Ale pokud se mi bude chcít samozřejmě, i když doma je taky nuda tak možná půjdu.

No nic pak vám dám tady odkaz na ty stránky ale jsou nepovedený.
zatím ALOHA :)
EDIT 13:39 - Tak dávám odkaz na stránky: www.kakadous.sweb.cz

Nesnáším naše školství

20. března 2011 v 13:49 | Petusss |  Aktuality
Někdo z vás si říká proč takovej nadpis článku. Já říkám na to že naše školství je uplně totálně na *ovno. V pátek jsme se od učitelů dozvěděli, že naší školu budou v příštím roku slučovat s gymplem. No kdo to kdy viděl aby gympl byl sloučenej s učilistěm. To prostě nemá hlavu ani patu. Prý se to bude slučovat jenom kvůli tomu, že na Přeloučskej gympl chodí málo žáků a prostě se ten gympl musí zachovat, že to je prej historická budova. Tak ať si ty studenti hezky dojíždějí do Pardubic a nám ať hezky náš učňák nechají.
"Kurňa to je pjekérní situace"
Já nechci chodit na jinou budovu. Je to hrozně daleko od nádraží. Dyk už takhle jsem ráda že stíhám spoje a ještě k tomu nějakej gympl hnusnej.
Gymnázium a střední odborné učiliště Přelouč
=> kterej debil to vymyslel :D tak to asi nemá v hlavě v pořádku :D
Ale prý to ještě není schváleno, takže máme čas založit petici, protože kdyby to schválily, tak hodně učitelů příjde o práci a nás by vyučovali učitelé z gymplu :(

Páteček....

18. března 2011 v 10:43 | Petusss |  Aktuality
...konečně. Týden po prázdninách je za mnou. Dneska mně ještě čeká 2 hodiny nudné a uspávací polygrafie pak oběd a hodinu angličtiny. Škoda, že je venku tak šeredně, šla bych se někam projít.
Dneska sem ještě zajdu, tak zatím.

To jsou teda krásný prázdniny

11. března 2011 v 12:43 | Petusss |  Aktuality
A proč jsou tak krásný? No už někdy od úterka mě začal bolet žaludek. Ale nebolo to tak hrozný jako včera,nemohla jsem vůbec v noci kvůli bolesti spát. Tak jsem si včera došla k dortorce a dal mi na to nějaký prášky a řekla mi, že musím být na dietě, tudíž nesmím jíst mastný či nějaký tučný a ostrý jídla. Můj žaludek je hrozně scvrklej a dělá se mi chvilkama špatně.
To jsou teda krásný prázdniny tohle. V pondělí mi už začíná škola. Doufám že mi bude do tý doby líp.

Ve středu mě bylo docela ještě dobře, tak jsem jela s mamkou a jejím bývalým šéfem z práce na hory do Říček v Orlických horách. Bylo moc krásně a u vleků se ani netvořily žádné kolony, takže to bylo super.

Dybych se tu neobjevila tak mi mojí nepřítomnost omluvte. Fakt mi není moc dobře.

Nuda....

6. března 2011 v 14:26 | Petusss
Nudím se tu jak něco a cpu se tady kukuřičnými lupínky. To ty mi ty prázdniny pěkně začínají teda.
Hrozně bych jela na hory, klidně na týden. Slyšela jsem, že má být krásné počasí.
Miluju ten horskej vzduch.
U nás tu tak můžu cítit pach Ramovky a Opatovický elekrárny. A místo zvuku lesa a lyžařů tu budu slyšet praštěnýho souseda, jak řeže dříví na cirgulárce :D.

Teď půjdu shlédnout nějaký filmek.
Hezký zbytek dne děvčata a chlapci.

Pouze 1 den školy a budu mít....

3. března 2011 v 18:41 | Petusss |  Aktuality

...konečně PRÁZDNINY!

Už mně to tento týden ve škole fakt nebaví, opět jsme psali nějaké písemky, tak jsem se učila. A navíc bylo docela hezky venku tak jsem taky byla chvílema u nás na zahradě.
Už mám dokonce plány, co všechno budu dělat o prázdninách. 1 věc co mám naplánováno jsou nákupy, protože už jsem nikde fakt dlouho nebyla a chtěla bych si koupit něco pěknýho. Možná, ale fakt jenom možná pojedeme taky na hory ale to podle toho, jaký bude počasí a pokud bude někde sníh. Prý jsem slyšela, že mám někde pršet.

Taky mám v plánu přidat nějakou kresbičku, a tentokrát už to nebude úhlem, ale suchými křídami. Určitě se těště, protože se mi moc povedla.