Srpen 2011

V Černý Hoře bylo dobře, ale doma je doma

31. srpna 2011 v 19:56 | Petusss |  Aktuality
Včera večer kolem osmý jsme přijeli domů. Děda nás vítal. Pepíček mě poznal a už mě musel dát pusinku. Dneska to s ním bylo k nevydržení, pořád křičel a řval a chtěl být pořád se mnou. Ani se mu nedivím. Teď už se naštěstí uklidnil :D .

- A jak bylo u moře? -
Bylo tam děsný vedro, a z těch veder tam asi 2x hořely lesy, teda hory. Naštěstí to tam letadla uhasily ale byla to zajímavá podívaná. Kdybych byla blízko toho požáru, tak říkám něco jiného. Moře krásně teplý bylo. Hned bych se tam vrátila. Koupila jsem si tam páskový sandálky a 2 šátky. Hodně jsme dělali taky výlety. Fotek mám habaděj, tak vám tu některé dám na ukázku.

• • •
No a zítra to zase začne. je to hodně známé ale pro někoho nesnášející slovo jako pro mě - ŠKOLA.
Zase to vstávání a hlavně dojíždění. Tfuj.
Ale aspoň zase uvidím spolužáky, na ty se těším asi nejvíc ;)

Tak a teď ty slíbený fotky z dovolený:
• Molo u našeho apartmánu ♥

FOTOGRAFIE - Loďka u mola

27. srpna 2011 v 11:56 | Petusss |  Fotky
Tato lodička kotví blízko našeho apartmánu, samozřejmě, že jich tam je víc ale tahle se mi nejvíc líbila i s tím pozadím. Stejnak je super být u moře a v noci poslouchat šumění vln a ryb. Bude mi tohle všechno chybět. Možná že za rok či za dva se na toto místo vrátíme a vůbec nevadí, že už tu budeme potřetí. I když už se docela těším domů až uvidím Pepíčka. Prostě doma je doma, ale u moře je taky krásně ;)

U moře je tak bezvadně, že bych tu vydržela pořád

23. srpna 2011 v 17:38 | Petusss |  Aktuality
Tak se ozývám.
Je tu opravdu bezva, moře krásně teplý a čistý. Teploty se každodenně šplhají nad 36°C, no prostě pažák jak brno.
Každodenně ležím na lehátku a opaluju se, teda spíš spaluju, protože mám trošku červený nohy. No jo ale to zhnědne. Já se opaluju docela dobře, oproti mamce, která hned zčervená :D
Jinak taky jezdím teda blbnu na prkně od windsurfingu. Můžu si ho tu kdykoliv půjčit zadara, akorát k němu nemají tu plachtu, tak si ho vezmu na jezdím na něj dál od pláže. A nebo si na to sednem s taťkou a ten mě z toho dycky schazuje, no prostě jako kdybych ho neznala :D
No nic asi se půjdu ještě koupat a pak se pojedeme podívat do vedlejšího města na hradby ;)
••••
•••ČERNÁ HORA POZDRAVUJE ČESKO.....Zdravo! [=černohorsky ahoj]

A zítra konečně na dovolenou k moři a hlavně za teplem a pořádně se opálit

17. srpna 2011 v 20:11 | Petusss |  Aktuality

Oznamuji všem návštěvníkům mého blogu, že tu

18.8. - 30.8.2011 nebudu...

..odjíždím s rodinou k moři do Černý Hory. Už to moře potřebuju jako sůl. Jsem se pořádně neohřála. Akoráť měštve že i v ČR ty "třicítky" budou. To dokáže naštvat. Ale tak co, lepší je to u moře. Jedeme opět na ten samý apartmán jako minulý rok. A před týdnem jsem četla na jejích stránkách, že je na tom apartmánu přístup k internetu. Tak pokud to nebude nějak za poplatek, tak se na blog stavím a popřípadně napíšu článek. Ale jenom v tom případě pokud tam ten internet vážně bude. Jinak nebudu psát vůbec. Ale já doufám, že se na něj připojím.

Zatím se tu mějte krásně, užívejte si už konečně slunečný týdny, a přeju všem pěkný zbytek prázdnin..... BYE BYE


FOTOGRAFIE - Duha

14. srpna 2011 v 20:53 | Petusss |  Fotky

Jedno podvečer, kdy se nad městem tak divně zatáhlo náhle začalo pršet. jenomže do toho vysvitlo slunce a začala se tvořit duha. jenomže ta duha byla tak jasná a nádherná, že jsem z toho měla oči vykulený. Nikdy jsem takovouhle jasnou a žářivou duhu neviděla. Pěkně se nám zjevila u našeho domu. A byla uplně obrovská. Všimněte si že nad ní se tvořila i druhá duha, jenomže ta už tak zářivá nebyla. Škoda že jsem neměla zrcadlovku a k ní i dobrý objektiv, který by ji dokázal vyfotil celou. ˇAle jsem ráda, že jsem jí viděla. Nikdy na to nezapomenu.

Plakát Piranhas 3D

9. srpna 2011 v 18:41 | Petusss |  Graphic Arts
Plakát na film Piranhas, jsem ještě dělala před rokem ve škole. Čirou náhodou jsem ho našla ve svém noťasu a nemolhla jsem si ho vám ukázat. Pokoušela jsem se jenom o kopii originálu, takže nijak moc extra není mnou vymyšlený. No ale snaha se cení, ono taky najít na internetu nějaký kvalitní a velký obrázek dá taky nějakou práci. Jó mám hodně vzpomínek na druhák. Hlavně z praxe. Toto jsem právě tam dělala.
Tak snad se líbí. Cením si vašeho každého komentáře ;)

Za 12 dní mě čeká dlouhodobá a vytoužená dovolená plná slunce

6. srpna 2011 v 21:54 | Petusss |  Aktuality

"NO DOUFÁM ŽE TAM BUDE TEPLO, JINAK UŽ NEVÍM."
Dovolená se blíží a já nemám nic přichystaného. Ale je ještě dlouhá doba. Času dóst!

"CHTĚLA BYCH JET ZAS NA NĚJAKEJ VÝLET S TAŤKOU"
A nejlépe někam daleko, třeba by mě stačilo do Liberce, i když jsem tam už 2x byla ale stejně jsme to tam všechno neprošli. Z Liberce pochází moji předci, můj taťka tam měl dědu. Chtěl by mi ukázat ten dům, který je namalovaný na jednom starém obrazu, který má děda v obýváku. Když k němu vždy příjdu, tak na něj ráda koukám, děda mi hodně o něm vypráví. Chtěla bych ten dům vidět ve skutečnosti, i když už nebude vypadat, tak jak je na tom obraze. Škoda, že ho tenkrát prodali, mohli jsme tam mít chatu a nebo tam bydlet. Podle obrázku je tam moc krásná krajina.
Snad to do prázdnin stihneme zajet.

Fotografování v ateliéru

4. srpna 2011 v 12:23 | Petusss |  Aktuality
Fotografování v ateliéru dopadlo dobře. Paní fotografka, byla moc hodná a ochotná. Ateliér by u ní doma. Takže jsme tam s mamkou přijeli, šli jsme k ní domů a najednou slyšíme zvuk nějakého papouška. Paní měla doma taky jednoho opeřence jako máme my. Teda o hodně většího než je Pepík. Měla papouška senegalského, to je takovej mazel. Tak jsme tam chvilku s ní klábosily. Pak přišla vizážistka, která mě líčila. Uplně jsem si myslela, kdo ví co to bude, a ona to byla dokonce modelka, a prý ze zůčastnila i Miss 2007 a jmenovala se Monika Krpálková. Já jsem z toho byla uplně nadšená. Líčila mě misska, zážitek zas na celej život. Ale mě se zdálo divný, že byla moc vysoká :D.
Nalíčila mě uplně, že jsem se skoro nemohla poznat v zrcadle. A pak přišlo na řadu foceni. Paní fotografka měla ateliér u sebe na půdě. Měla to tam moc úžasný. Plátno a všude nějaký obrazy. No prostě užasný prostředí.
Vzala jsem si sebou i nějaký věci na sebe, abych se nefotila pořád v tom samým. Pak se semnou fotila i mamka, bože to budou fotky. Už se na ně těším. Předevčírem mamce poslala 2 fotky na ukázku. Ostatní fotografie budou až za týden, protože toho má moc. Jenom to možná trochu přepískla s retuší. Ale tak co aspoň nejsou vidět ty pupínky tolik :D

A tady přidávám jednu fotografii na ukázku:

Today I go to the photo studio

1. srpna 2011 v 12:24 | Petusss |  Aktuality
Ne, na té fotce to nejsem já, ale možná správně tušíte, to překvapení. A tím překvapením je, že dneska se jdu
FOTIT DO ATELIÉRU.
Hrozně moc se těším. Jdu tam kolem pátý a mám to vlastně jako památku na mé osmnáctiny. Nikdy jsem v žádněm ateliéru nebyla, možná někde ve školce nebo ve škole když bylo fotografování. Budu se fotit i s mamkou. A vůbec nevím jaký si mám vzít věci. Ale asi si vezmu novou košily a nějaký trička, zas to přehánět nebudu. Taky mamka s tou paní fotografkou domluvila profesionální líčení, na to se těším taky moc.
Až budou ty fotky tak je sem určitě dám. BYE