Září 2011

Měsíc školy za mnou a už mě to tam nebaví

30. září 2011 v 22:44 | Petusss |  Aktuality
Ani mě to nepřekvapuje, že mě to už nebaví. Týdny vůbec neutíkají a víkendy jsou moc krátké.
Taky vám to příjde?
Mě to vůbec teda neutíká. Podle tý fotografie poznáte co tam asi dělám :D. No přiznám se, já o hodinách nespím, jenom jsem neměla co při hodině dělat. Učitelův výklad byl prostě nezajímavý.
Tenhle týden jsme měli praxi a mezitím byl svátek a já zrovna den před svátkem jsem dostala rýmu. Tu mám ještě teď a nemůžu se jí zbavit. A to jsme měli s rodičema plány, že bychom jeli někam na výlet na kolech. Tak jsem ten svátek promarnila nicneděláním a válením v posteli ,tak aspoň něco.
No o víkendu mám plány se učit a být venku ale stejně si myslím, že jedno z toho mojí leností neudělám.

KRESBA - Ruka a oči

26. září 2011 v 20:11 | Petusss |  Kresba
Jeden den ještě o letních prázdninách jsem zase dostala chuť kreslit. Tak jsem zase zkusila nakreslit moje oblíbené oči, který mi docela jdou. A abych nekreslila pořád jenom je tak jsem zkusila nakreslit i svojí ruku, no no ruka nic moc, ale beru natož že jsem to opět kreslila před desátou večer tak je to fakt dobrý :D

_ AKTUALITY: _
No dlouho jsem nic nepsala o sobě jak se mám a tak, tak říkám že se mám dobře, ve škole zas nic moc, už jsem zase byla zkoušená z předmětů a už jsme psali nějaký písemky, třeba dneska jsme psali z polygrafie. Jsem jenom trochu líná se učit tak jsem se na to jednoznančně vybodla takže nečekám nějak dobrou známku, ach ta moje lenost :D
Nebo to bude tím krásným a teplým počasím, pořád si totiž myslím že jsou prázdniny :D ....kéž by byly. Naštěstí teď bude 1 den svátek, tak aspoň něco :D

KRESBA - Portrét spolužačky

22. září 2011 v 19:34 | Petusss |  Kresba

Před týdnem jsme šli s naší učitelkou na praxe se podívat do kina, kde se konala jedna taková umělecká akce, kde malíři a jiní různí umělci vystavovali a tvořily svá díla. Návštěvníci jako jsme byli my, jsme měli možnost si tam zkusit něco nakreslit, samozřejmě učitelka vybrala mě a ještě asi 3 kluky a malovali jsme spolužačku ze třídy.
No trochu se jí to podobá. Nejvíc se mi líbí jak jsem zastihla její proporce akorát ta hlava mohla být menší ale už jsem neměla čas to doopravit, protože jsme museli už jít zase zpátky do školy.
Všichni říkali, že umím hezky kreslit, no no nevím :D
Ale je to zatím můj nejpovedější portrét jaký jsem nakreslila, tak snad se časem zlepším, chce to prostě jenom trénink.

GRAFIKA - Návrh etiket na pet lahve

16. září 2011 v 21:05 | Petusss |  Graphic Arts
Tento týden jsme měli za úkol vymyslet etikety na pet lahve jak jsem psala v předchozím článku. Návrhy se docela povedly, i vyučujícím se líbily. Dokonce jsme si je mohli vytisknout a nalepit na lahve.
Na ukázku vám tu dávám 2 návrhy, abyste viděli, co všechno ve škole vyrábíme.
Tak co na ně říkáte? A líbily by se vám na lahvích doopravdy?

Polreicht je borec

15. září 2011 v 21:37 | Petusss |  Aktuality
Právě sedím u noťasu a dívám se na pořad Ano šéfe. Polreicht je fakt borec jak sviň, hlavně ty jeho hlášky jsou nejlepší.
Jinak dnešní den se mi moc vydařil. Na praxích jsme měli suplování a dostali jsme divného učitele/mistra. Měli jsme za úkol vytvořit etiketu na pet láhev. Prý se mi moc povedla protože se to líbilo i panu učiteli/mistrovi a u něj je pochvala ojedinělá.
Ehm...a taky mám už první a docela velký dárek k Vánocům


Normální nudnej a proseděnej den ve škole...

12. září 2011 v 14:11 | Petusss |  Aktuality
No tak čím začnu. Právě sedím ve škole, máme ICTéčka. Venku je tak nádherně, radši bych šla na čerstvý vzduch než tady sedět v tom smradu Smějící se. Štěstí, že za 19 minut končí hodina jde se domů.
Jinak bych z toho zešílela. Doma naštěstí nikdo není, tak mám v plánu jít na zahradu užít si sluníčka a nebo budu na noťasu, to se ještě rozhodnu. Hlavní je, že se zítra na nic nemusím učit, jelikož máme PRAXI. Pohodička, pohoda.Úžasný
Odpoledne nebo navečír ještě něco přidám, tak ZATÍM.Mrkající

FOTOGRAFIE - Palmový list v odlesku

5. září 2011 v 17:43 | Petusss |  Fotky
Palmový list jsem fotografovala u moře. Moc kvalitní ta fotografie není, to víte, mobil. Naštěstí stačila menší uprava a přidat odlesk a ne tak úžasná fotografie je na světě. Samozřejmě, že jsem se zrovna nudila. Škoda, že u nás taky nerostou palmy třeba jako plevel. To by bylo super :D, nemyslíte. A místo jehličnanů včude jenom palmy :D.
Dokážu si to představit.
No konec mý diskuze, radši. A vy, komentujte komentujte prosím.

KRESBA - Eklektus různobarvý

3. září 2011 v 13:16 | Petusss |  Kresba
Tuto kresbu jsem kreslila už před měsícem o prázdninách, když bylo ošklivé počasí. Prostě jsem zase dostala náladu něco nakreslit. Vůbec jsem nevěděla co, a tak jsem se koukla nahoru na poličku na svůj kalendář s papouškama a už mě bylo jasný co mám malovat. Ekletus je moc nádherný papoušek, u nás v Pardubicích ho měli dřív v jednom zverimexu a moc se mi zalíbil. Jenom mě štve ta kvalita, mamka mi ten výkres oskenovala, zlatej foťák na mobilním telefonu :D.
Je tu vidět každej detail, ale to já vůbec neřeším. Je to vlastně moje první kresba tohoto druhu papouška a to se cení nejvíc ;)
A jak se líbí vám?