Únor 2012

GRAFIKA - Obal na DVD: Kouzelná Romance

29. února 2012 v 13:19 | Petusss |  Graphic Arts

Dneska na praxích vyrábíme jako souborku obal na DVD na který film chceme. Já si vybrala romantickou komedii Kouzelná romance. Ten film se mě líbí už kvůli tomu, že je napůl kreslený a napůl hraný. Máme to zadanou jako souborovou práci. K tomu máme udělat ještě obal na cd a nějaký letáček k filmu. Ten ještě nemám hotový ale ten udělám asi až zítra.

Dneska nebo zítra jdu s mamkou do Afi paláce, v Praze na nějaký nákupy nebyl čas, protože jsme na začátek představení divadelní Partičky měli asi hoďku čas. Zašli jsme si radši nějak na jídlo, protože jsme všichni byly hladový :D...Jako vždy :D :D
Představení bylo moc úžasný. Nejlepší asi byly filmové žánry. u toho jsem se nasmála nejvíc. Taky byla sranda představovali manželskou noc jak to má být správně a jak né. U toho si Geňa lehnul na Suchánka. To byla taková prča.

No tak jdu dále pokračovat v práci ve photoshopu na mém obalu. Stejně končíme ve 2 hoďky, tak na tu chvilku se tu nějak zabavím (jako vždy na internetu) :D

No copyring please!

Už toho všeho mám plný zuby aneb ještě že je zítra ta sobota

24. února 2012 v 8:26 | Petusss |  Aktuality
Den co den píšeme jednu písemku za druhou. Jsem z toho všeho vážně dost unavená a mám všeho plné zuby. Dneska ještě píšeme jednu, tak to prostě už musím nějak přežít. Jenomže víkend mám taky celej zabranej, budu se totiž muset učit na pondělí asi 70 slovíček a ještě překládat dvě áčtyřky. Aspoň že v pondělí večer jedeme na tu Partičku. Už se těším na Ondru Sokola a na všechny partičkáře.

O víkendu bysme měli jet na hory, ale pokud bude ošklivé počasí a bude sněžit či pršet tak nikam nepojedeme. A taky se už těším, až bude jaro. Chci si koupit nějaké nové věci na sebe. Teď jsem si koupila nové kožačky na příští zimní sezónu, protože ty moje staré byly už v dost kritickém stavu :D.

Zítra nebo dneska přidám novou kresbu, tak se aspoň máte na těšit ;)


Bye bye, see you soon!

Miluju fotografování v ateliéru a ještě ke všemu se super lidičkama

19. února 2012 v 17:43 | Petusss |  Aktuality

Minulý týden byl opět skvělý, měli jsme praxi a jeden den jsme se fotily v ateliéru. Fotografie se docela povedly. Pak jsme ty naše fotografie různě upravovaly a montovali do různých obrázků. Ten obrázek se mnou je montovaný narychlo, nějak jsem byla z toho focení rozrušená a tak jsem neměla kreativní náladu. Ale myslím že nápad to byl dobrý. Docela jsme se u toho pobavily, hlavně když jsme se ještě fotily v parukách :D. Příští praxe se prý zase budeme fotit ale musíme si vymslet nějaký téma obleků, tak jsme zvědavá co vymyslíme.

Tenhle týden už zas tak skvělý nebude. Zítra píšeme náročnou písemku z technologie a já největší borec se jí budu učit na poslední chvíli, jako to dělám pokaždý. No snad jí nějak dám, s tahákem :D.
Aspoň se mám ale na co těšit, protože příští pondělí jedeme na tu divadelní partičku, tak si myslím že mě ten týden uteče.

Zatím se mějte krásně.
Vaše Petusss

Krásně prožitý víkend

12. února 2012 v 17:24 | Petusss |  Aktuality
Hoj, hoj. Tak zase po dlouhé době píši článek. Já než se pokaždé dycky dokopu něco napsat, to je doba :D. tenhle víkend byl bezvadný. Venku krásně svítilo sluníčko a také po dlouhé době jsem se viděla se svou sousedkou. Takže jsem se aspoň nenudila jak to u mě je ve zvyku :D. Chodily jsme na procházky s její fenkou a taky jsem vytvořila opět nějaké fotografie a jsem zase štastný člověk.
Teď pár mých fotografií ze včerejší procházky:

Pozn. k fotografii: Zamrzlá Loučná

Pozn. k fotografii: U splavu


Zítra zase do školy, ani to nemusím říkat že se mě tam nechce. Závidím těm, co teď mají jarňáky. Náš kraj je má uplně poslední. V úterý jedeme se třídou na výstavu fotografií Davida La Chapella do Rudolfina. Moc se mi tam jet nechce v téhle zimě ale stejně tam asi pojedu, pořád lepší než sedět někde celý den za počítačem.
No teď bych se měla jít učit. Tak si užijte zbytek víkendu.

FOTOGRAFIE - Zima opět čarovala aneb námraza podruhé

3. února 2012 v 11:19 | Petusss |  Fotky

Musím se vám opět pochlubit s dalším fotografickým úlovkem, který jsem ulovila při dnešním probuzení. Opět je to námraza na mém okně. Hrozně jsem si to zamilovala. Tentokrát se mi podařilo vyfotit "větvičku" námrazy. Vypadá prostě jako sněhová vločka. Jsem tím pokaždé tak unešená. Aspoň, že jsou ty prázdniny, mohla jsem se tou námrazou kochat dlouhou dobu.

Včera jsem byla s rodiči v Praze vyzvednout ty lístky na divadelní Partičku a už teď se na ní hrozně těšim až uvidím Geňu, Suchoše, Ondru a Igora. Po vyzuvednutí lístků jsme samozřejmě nemohli vynechat obchody. Obešli jsme si obchody Na Příkopech a pak zašli do Palladia. Koupila jsem si tričko z An Christine a pak legíny z Tezenis a jsem uplně spokojený člověk.
Tak opět komentujte mojí fotografii.

EDIT: Změna designu, dodělám příště