Březen 2012

GRAFIKA - Plakát na náš film Oběšenec

29. března 2012 v 13:04 | Petusss |  Graphic Arts
V rámci praxe, točíme ve skupince menší dokument o krimi. Film se jmenuje obešenec a je to vlastně o tom že spolužačka najde jakoby obešeného spolužáka a pak se to tak různě vyšetřuje. Já tam hraju kriminálníka, který vyšetřuje stopy. Je u toho natáčení nehorázná sranda. Zítra ten film budeme dotáček a po velikonocích ty videa budeme stříhat, aby vztoho vzniklul film.
Dneska jsme měli vymyslet na ten film plakátek. Moc se mi líbí zarovnání toho textu jako že je oběšený. Možná že kdybych přida ještě nějaký text vedle to tak by to bylo ještě lepší ale zase to nechci přeplácávat.
Tak co vy na něj?

Design 29.

28. března 2012 v 18:50 | Petusss |  Designy
Doba: 28.3.2012 - x
Název: Květové období
Fotky: moje + devianArt.com
Můj koment: Chtělo to pořádnou změnu a když pořádnou tak se vším. Ten předchozí byl taky pěknej ale na můj vkus moc smutnej, teď když je venku hezky tak proč si to teplíčko neudělat i tady na blogu. Taky se mi moc líbí popisky. Tentokrát jsem design přetvořila tak jak se vidím, tudíž každý bude vědet že ráda fotím a maluju.
Tak co vy na něj. Líbí?

Stoupám, stoupám. Já stále stoupám. A nic.

24. března 2012 v 21:42 | Petusss |  Aktuality

ČAUKY, opět se vám po dlouhé době ozývám. Tenhle týden byla naprostá pohodička. Ve škole jsme skoro nic nedělali ani jsme nepsali žádnou těžkou písemku, akorát z výtvarné kultury(samozřejmě za jedna jakovždy). Docela mě naštavala naše zástupkyně ředitele. Ve čtvrtek jsme měli jet na polygraf do Prahy, jenomžé už jeli tři třídy a prý čtyři třídy byly moc tak jsme prostě nikam nejeli, dokonce i učitelé se u ní prosily ať nás tam pustí, ne prostě né, baba jedna kadeřavá. Tak v celé škole jsme byli my a ještě jedna třída. To se opravdu vyplatilo učit. Příště se naštvu a jedu tam sama i kdyby mi něco stálo v cestě. Pak nás stejně nakonec jeden učitel pustil o hodinu dřív, stejně jsme měli suplovanou hodinu, tak có.

Dneska jsme už od devíti na nohou, jela jsem s taťkou na letiště. Nějaký letadlo tam provádělo výcvik a pak tam ještě přilítl pravidelný let z Moskvy. Já ráda s taťkou jezdím spotterovat, bylo dneska moc nádherně tak jsem seděla na louce a slunila se a přitom poslouchala písničky z mobilu a taťka si tam cvakal jednu fotku za druhou.
Nádherné dopoledne jsem opravdu měla.
Potom jsme jeli na menší nákup a odpoledne jsem ještě byla s kámoškou venku.

Zítra se budu muset připravovat na dost náročnou písemku z polygrafie, tak snad to zvládnu.

Buď přirozeně stručná...

20. března 2012 v 19:47 | Petusss |  Aktuality
Čauký, dneska jen stručně. Prázdniny nám skončily. V pondělí jsem myslela, že v té škole asi usnu, na mě lezlo spaní ale to nedovedete představit jak. Já myslela normálně že se sbalím a půjdu domů. Nakonec jsem tam stejně zůstala už proto že nám odpadl tělocvik. Takže jsem byla aspoň maličko happy!

Minulý týden jsem si ty obcody v Praze moc užila, koupily jsme si celodenní jízdenku na metro a jezdily z jednoho konce na druhý, takže jsme se aspoň pořádně projeli. Byli jsme na Chodově, na Pankráci, v OC Nový Smíchov a nakonec jsme se stavily v Ikee, kde mi rodiče koupily novou židli ke stolu. Dobře se na ní sedí :D.
Někdy zase tyhle nákupy musím zopáknout. V Praze jsou totiž ve všem napřed, jenom u nás než něco dostane novýho, to je doba :D.

Tak já letím, musím se jít učit. Tak BYE BYE.
_____
weheartit.com/chuanitta - založila jsem si weheartit, tak si mě dyžtak přidejte ;)

FOTOGRAFIE - Krajina v Deštný.

16. března 2012 v 20:34 | Petusss |  Aktuality

Dneska bylo opravdu nádherně. Měla jsem slíbené že jeden den pojedu o prázdninách na hory, tak jsem jela s rodičema na hory :D. Dnešek byl na hory uplně jak dělaný, no sníh už byl hódně těžký ale to sluníčko tomu přidávalo nádheru. Samozřejmě před poslední jízdou jsem zase fotila. Tahle jakoby panoramamtická fotografie s nádhernou krajinou se mi líbila nejvíc. Zaujala mě tím nádherným nebem.

Nejhorší ale je že už mi dneska skončily prázdniny, škoda že nejsou delší. Ale co nadělám. Musím se hold těšit na další :)

Pište, pište, beru každý komentář ;).

Zatím krásně prožité prázdniny

14. března 2012 v 21:33 | Petusss |  Aktuality
Mít prázdniny je fajn. Dneska jsem se konečně pořádně vyspala. I když jsem spala jenom do deseti ale to vůbec nevadí. :D
Pondělí a úterý jsem byla skoro celý den s kámoškou, opět jsme se totiž dlouho neviděli a to jsme sousedky. Ale prostě není jindy čas, když se pořád musíme učit do školy, ale to nevá.
Dnešek jsem teda byla celý den doma. Štve mě tohle počasí, pořád fouká a je hnusně, to nemohlo být krásně jako minulý týden, jako kdybych to prostě tušila, že až my budeme mít prázdniny tak bude hnus. Slunečno hlásí až na pátek a celý víkend, jenomže to se budu muset učit do školy. Grrrr....
.

No nebudu se tady zabývat víkendem, hlavní je že zítra jedu s rodičema nakupovat do Prahy. Nejspíš navštívíme arkády Pankrác, je tam spoustu obchodů na jednom místě a nemusíme chodit někde venku a ještě zajdeme do obchoďáku na Chodově. Už se prostě moc těším, nikdy jsem v obou obchodácích nebyla tak jsem zvědavá. Nó a v pátek pojedeme na dopolední lyžovačku na hory, ještě teda nevím kam, ale mě to je celkem šum a fuk. :D

Tak si užívejte zbytek týdne a ti co chodí do školy tak přeju mnoho úspěchů, a já jdu dál pokračovat v mé kresbičce, kterou tu dnes tvořím. Zkouším kreslit dámu s hranostajem od DaVinciho, tak pokud se mi povede tak jí sem hodim.
Měste se krásně.

Březen za kamna vlezem

8. března 2012 v 18:54 | Petusss
Tenhle týden byl šílený. Psala jsem jednu písemku za druhou. Dneska jsme psali poslední z češtiny a zítřek bude snad už volnější protože naši čtvrťáci mají zítra maturák, tak pořád učitelé lítají po škole a pořád něco ohledně toho řeší. Dneska tam měli na té naší malé chodbě (šířka 5m) rozložený ceny do tomboly a čtvťáci to tam nějak rovnali. No řeknu Vám, nedalo se tam ani pořádně projít :D.

Poznk fotografii: Motýl z minulého léta♥

Aspoň že mi teď po neděli začínají PRÁZDNINY! Třikrát hurá a sláva.
Prý má být od úterka docela pěkně, tak jsem zvědavá, jestli má být těch 15° co slibují. Byla bych docela naštvaná, kdyby bylo celý týden jako dneska, kdy začlo ráno hustě sněžit. I když si říkám, že jaro ještě není, kalendářně až za tři týdny, ale to přece nic neznamená. Před pár dny jsem normálně viděla jednoho kluka v kraťasech a jedna holka měla na sobě jenom tílko. Prostě idioti nó. Zas tak takový teplo ještě nebylo(možná na sluníčku).
Já se prostě řídím pranostikou: Březen, za kamna vlezem, takže nosím ještě zimní bundu a teple se oblíkám :D Nic se prostě nemá přehánět.

Teď si tu prohlížím staré fotografie z minulého léta a vzpomínám na své žážitky. Nahoru jsem dala jednu fotografii motýla, kterého jsem fotila, když jsem byla s taťkou v Koněpruských jeskyních.
Teď už taky máme plány kam pojedeme a už se na ně moc těším.
UŽ CHCI LÉTO A PRÁZDNINY!♥


Sobotní "jarní" lyžovačka

4. března 2012 v 21:05 | Petusss |  Aktuality

Sobotní den jsem si parádně užila. Jela jsem s rodiči do Orlických hor lyžovat. Byl ten den zrovna krásný slunečný den tak co si to sluníčko pořádně neužít žé. Sníh už byl teda nic moc ale moje nohy to přežily, spíš ruce jsem dneska ráno trochu cejtila :D. Za 14 dní pojedeme možná zase. Budu mít totiž konečně jarňáky, a doufám že bude slunečno, jinak to budou jarňáky k ničemu. Ale i kdyby bylo šeredně, tak se aspoň pořádně vyspim a odpočinu si.

Pozn. k fotce: Slunění na sluníčku aneb ty první jízdy jsou vždycky nejhorší :D

A zítra zase do ústavu. Nejhorší je stejně to v vstávání. Zlatý vstávání když jsem chodila na základku, tu jsem měla vzdálenou ani né půl kilometru. Ale takové časy už jsou za mnou a už bych je znova nechtěla.
V týdnu se vám ozvu, tak ahój