Květen 2012

Nálada pod bodem mrazu....

27. května 2012 v 8:49 | Petusss |  Aktuality
Všem se vám omlouvám, že nic nepřidávám. Za prvé není nálada a čas a za druhé se mi nějak nechce. Už se taky dost těším na prázdniny a nejlepší na tom je, že už mám jenom 3 týdny školy a 2 týdny praxe ....jupí!
'V tomhle týdnu to budu mít docela náročný. Ve škole nám zas napařily mraky písemek, samozřejmě těch posledních a já zase nic neumim :D. Zítra píšeme velkou pololetku y technologie asi z 30 stránek, a já debil se to učím až dneska, jsem dobrá viďte. určitě ještě k tomu přibude nějaké zkoušení.
No dneska se chystám celý den učit, jelikož chci dostat aspoň tu 4 abych měla 3 na výzu.
Pokud zbyde v týdnu čas, tak mám pro vás připravenou další malbu.

Jsem opět zpět

20. května 2012 v 22:00 | Petusss |  Aktuality
Hoj děcka.
Tak jak jste se tady beze mně měli. Blbá otázka já vím.

Soutěž v Brně byla skvělá. V úterý odpoledne jsme společně s učitelem a se spolužákem vyjeli z Pardubic rychlíkem. Už nikdy nejedu do Brna rychlíkem, ta cesta byla šílená, to byla samá zastávka.No když jsme byli v Brně, tak jsme tam snad půl hodiny hledali zastávku mhdéčka, hoši i v Praze se člověk vyzná líp než v Brně. Tak jsme jeli mhdéčkem směr polygrafická škola, kde jsme se měli nahlásit a po nahlášení jsme jeli na internát, kde jsme byli ubytovaný. Já si myslela kdoví jaký intr to nebude a oni nás šoupnout do 12-ti patrovýho internátu. No divila jsem se všemu jak kelišová ze Slunce, seno.... :D Ale tak přece jsem byla ve větším městě než je naše Přelouč :D.

Na internátu jsem se každý večery nudila, wifi připojení tam měli ale nějak mi blbnul signál a to jsem tam chodila po všech patrech a hledala signál, asi mám divnej telefon :D. takže jsem tam seděla na pokoji na posteli a přežirala se tam sušenkama. :D Pokoj jsem společně sdílela s 2 holkama z Prahy, tak jsme aspoň večer kecaly.
Druhý den jsme ráno jeli na tu jejich školu a dělali tam první soutěžní úkol, v kterým jsme se umístily na 2. místě. Dali nám za ukol vyrobit plakát na téma Žijeme Londýnem. To nám se spolužákem šlo dobře. Na to jsme měli celkem 6 hodin ale my to měli brzo hotový, protože jsme zvyklý pracovat rychle. :D

Pozn.: Náš výtvor který se ve své kategorii umístil na 2 místě a já se spolužákem Dennym pracujeme na dvd obalu.

Třetí den a zároveň už poslední jsme měli za úkol vyrobit dvd obal na film Signál. na ten jsme měli asi jenom 4 hodin
nějak jsme vůbec nestíhaly tak jsme to trochu odflákli. Ale i tak jsme byli dobrý.
" Celkově z těch všech úkolů jsme se umístily na krásném 5 místě z deseti týmů "
Jsme prostě dobrý na to, že nás tam jedna naše učitelka nechtěla pustit, jsme jí to krásně nandaly.
I když jsme nevyhráli, tak toho vůbec nelitujeme, něco jsme se aspoň nového naučily a něco nového i zažily. Ale jsem ráda že už jsem doma. Na internátech je vážně nuda.

Pozn.: Tady jedna společná fotografie s naším učitelem.

Do čtvrtka tu nebudu

14. května 2012 v 21:34 | Petusss |  Aktuality
DŮLEŽITÉ INFO:
Od zítřka do čtvrtka tu nebudu, jedu ještě s jedním spolužákem na soutěž mladých reprodukčních grafiků do Brna. Nakonec nám tu práci ti učitelé tam poslali, i když nebyla až tak dokonalá jak jsme si představovali. Takže jsem ráda, že tam jedeme a už se tam docela i těším. Stejně budeme poslední, protože tam budou určitě silnější družstva než jsme my. Ale důležitý je se zůčastnit.
Bude to docela nářez ty práce, budu se modlit ať nám nedají zadání kde bude mraky textu, protože to by nás akorát zdržovalo. Snad tam bude wi-fi, jinak se tam ty vešery unudím abych vám třeba mohla odepisovat ale nic neslibuju, nevím to přesně jestli tam je. No toť asi vše, více vám řeknu až přijedu jak jsme dopadli.

Tak nám tedy držte palečky ať nejsme ty nejhorší.

Bye, bye...

Všechno mě to rychle utíká před očima

12. května 2012 v 19:18 | Petusss |  Aktuality
Zdravím všechny.
Já vím že jsem se tu naposledy objevila před týdnem. Nějak jsem neměla tu chuť přidat nějaký článek. Skoro pořád jsem byla venku na zahradě. je to hrozné jak to všechno letí. Pamatuji si minulé pondělí a ono už máme sobotu. Je dobře že už je další víkend, ale tenhle týden byl pro mě náročný. Nejvíc mě naštvala naše zástupkyně na praxích. S jedním spolužákem jsme měli už před měsícem tvořit grafickou domácí práci na soutěž mladých grafiků, na kterou máme jet teď po víkendu v úterý. Jenomže nás předevčírem seřvala za to, že tu práci ještě nemáme hotovou, že jsme to měli dělat doma a né se tím zabývat ve škole. Ta učitelka se naprosto pomátla, když ani jeden z nás ty programy nemá. Stahovat si je nebudu, nechci chytit nějakého Trojáka, který jsem už jednou v noťasu měla kvůli právě toho staženýho programu, takže na tu kr* jednoduše kašlu. Navíc jsme tu práci včera stihli dodělat(natož že se měla včera posílat, tak jsme to stihly :D) jenomže, když jsme jí tu práci donesli na flash disku, tak nám řekla, že nám to teď nevytiskne, že na nás nemá čas.
Fakt uplná pí* to je....grrrr!No budu se modlit aby jsme na tu soutěž mohli v úterý jet. Tak nám držte palce.
Nebojte, všechno se včas dozvíte, jestli tam tedy nakonec pojedeme.FOTOGRAFIE - Makro olejka

5. května 2012 v 17:51 | Petusss |  Fotky


Opět jsem dostala chuť fotit. Dneska jsem jela s taťkou fotit letadla k nám k letišti. Zrovna v té době jsem se tam nudila, tak jsem využila chvilky něco vyfotit jiného než jen létající stroj s lidmi. Řepkové bylo krásně rozkvetlé. Uplně jsem do něho chtěla hupsnout, radši jsem to neudělala protože bych byla celá žlutá od pylu.
Fotografii jsem poté doma trochu barevně upravila aby byla jasnější a zářivější.

Taky jsem moc ráda že je další volno, jenomže špatný na tom je, že tohle volno bude poslední do konce prázdnin. Tak si je musim užít, i když nevím co budu ještě dělat.FOTOGRAFIE - Rozkvetlá jabloň

1. května 2012 v 21:56 | Petusss |  Fotky


"Byl pozdní večer, první máj, večerní máj byl lásky čas. Hrdličin zval ku lásce hlas, kde borový zaháněl háj. O lásce šeptal tichý mech... "

Ani vám to nemusím říkat, že tato básnička patří k dnešnímu dni, žé. Dnes mi děda říkal, že dříve museli chodit do průvodu. Mě by se teda nikam nechtělo jít. Ono stačí že jsem dnes s rodinou jela na menší nákupy a už jsem toho měla až po krk :D. A stejně já nějaký 1. květen neslavím. Nikdo mě nepolíbil, takže asi uschnu :D. Dala jsem pusinku akorát Pepčovi.
No a teď k něco k fotografii. Teď v neděli jsem neměla co na práci a tak jsem "šlohla" taťkovi foťák a šla fotit naše rozkvetlé jabloně, docela mě štve, že jsem nestihla vyfotografovat višeň, jenomže ta už dávno rozkvetla. Já si na ní počkám za rok...hvaj hvaj :D. Té fotografii jsem dodala opět větší nádech menší barevnou úpravou.

Teď opět něco mimo. Na dnešku nesnáším to, že zítra je zase škola. Navíc ve čtvtek je rodičák a ještě v ten den píšeme velkou písemku z občanské nauky. Ten učitel se uplně pomátl. učíme se tu nějaký práva jak na nějaký vysoký právnický....ten učitel to učení hrozně žere. Ani se mu nedivím když je jak chodící encyklopedie. Ale já se kvůli té písemce stresovat nebudu. :D

Tak se mějte hezky po májovsku a hoďte mi sem nějaký váš komentář k fotografii, jak vás zaujala.
Děkuji.