Červen 2012

PRVNÍ LETOŠNÍ PRÁZDNINOVÁ DOVOLENÁ

30. června 2012 v 22:41 | Petusss |  Aktuality
Na tuhle chvíli jsem čekala skoro celý půlrok, až pojedu do kraje mého zaslíbeného a tím je okolí Česko-saského Švýcarska. Mám ten kraj strašně ráda, ta krajina mě vždy naprosto uchvátí. Byla jsem tam minulý rok a předminulý rok. Ale tentokrát jsme s mamkou našli v okolí jeden parádní pension v blízkosti Děčína, tak tam zítra jedeme.

Máme v plánu navštívit hrad Helfenburk, město Děčín, Ústí nad Labem, Tiské skály a potom i Německo který se nachází kousek za hranicemi. Máme toho v plánu docela dost a nevím jestli to všechno stihnem navštívit za ty 4 dny co tam budeme.

Ve čtvtek odpoledne se vracíme, cestou domů se ještě stavíme do muzea do Lidic.

Znamená to tedy, že tu od 1.7. do 5.7. nejsem
Žádné články přednastavovat nebudu a wifi v penzionu asi není, můžu si taky užít prázdniny bez internetu.


Začátek prázdnin a změna designu

29. června 2012 v 16:49 | Petusss |  Aktuality
Promiňte mi, že jsem opět změnila design, s tím předchozím jsem byla opravdu nespokojená a pořád mi vrtal hlavou. Nakonec jsem se rozhodla udělat nový design. Ten už ke mně prostě pasuje líp. Já jsem v tomhle hrozná.
A jak jste si na něm jistě všimli, přibyly na něm dvě postavy. Ano ta velká postava jsem já, tak snad se mně neleknete :D. A ta druhá zelená postava to je Pepíček. Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli dát na svůj blog svoji fotografii. V dnešní době vidím spoustu jiných blogů a stránek kde publikují majitelé svoje fotografie. Tak já snad doufám, že kvůli ní nebudu mít malou návštěvnost, ale ta mi je celkem ukradená. Ať si na můj blog chodí kdo chce, nikoho do toho nenutím.
Jenom ještě musím poupravit popisky, nějak se mi divně roztáhly. Menší úpravu udělám zítra a zítra je také poslední den kdy budu na blogu v neděli odjíždím pryč, kdo neví kam tak se to dozvíte v článku který napíšu zítra.
Musím se s vámi zatím rozloučit, ale né napořád. za chvíli mě čeká moje celoroční brigáda. Jezdím uklízet do jedné firmy, kde pracuje taťky teta. Rodiče mi s tím pomáhají, protože bych to sama nezvládla. :D


Tak co říkáte na nový design. Líbí se vám? Veškeré komentáře rádá uvítám.

Všimli jste si něčeho?

25. června 2012 v 17:46 | Petusss |  Aktuality
Áno, už tušíte o čem mluvím. Mí pravidelní návštěvníci si jistě všimli, že mám nový design. Mě se zatím moc nelíbí. Není ještě pořádně dodělaný, mám problémy s roostřením, transformací a náhledem v mém mobilu.Je hezké udělat design, ale nejhorší co na tom je to nastavování na blog. Design dodělám někdy v tomto týdnu, dneska už na to nemám náladu. Se tím tady celé odpoledne trápím. Jednou se stejně naštvu a udělám opravdu jednoduchý design jenom s nějakým nápisem a basta.
Ale teď se tím vážně nebudu zabývat.
Teď něco ke všednímu životu. Víkend jsem si skvěle užila koupáním v bazénu a trávila jsem odpoledne s kámoškou. Dneska jsem ve škole nebyla. Společně jsem jela se třídou na exkurzi do Pardubické univerzity, kde nám nějaký pán ukazoval jak fungují různé polygrafické stroje. Všichni jsme tam usínali nudou a blbli tam jak malý děti. No prostě nás všechny by tam v té univerzitě čekali s otevřenou náručí :D :D. Potom jsme jeli zpátky na nádraží, kde jsme měli ráno sraz. Já jsem se stavila u mamky v práci a spolu jsme se stavily v restauraci na oběd. Po obědě jsem se vlétla do Afi. Všude mají velké slevy, jenomže s dvoustovkou si toho koupím hodně :D :D. Tak jsem si aspoň koupila tričko z Cropp Townu.
Zítra máme jenom do 12 hodin juchů.

Také se hrozně těším na pátek. No na vysvědčení ani zas tak né ale na to, že naposledy budu ráno brzo vstávat a na dva měsíce si oddychnu od všeho co se týká školy.


A co vy? Také se těšíte na pátek až si půjdete pro vysvědčení.

Nesnáším chodit v bouřce na oběd

20. června 2012 v 17:42 | Petusss |  Aktuality
Zaplať pánbůh že už je středa. Moc se těším na víkend a ani nevím proč. No možná proto, že už se blíží prázdniny a 1. dovolená o těchto prázdninách. Ten kdo neví, tak jedu s rodinou na 5 dní do Hřenska.
No ale teď jsem se oddálila od tématu, který vám tu chci říct. Dneska když jsem šla na oběd(chodíme na obědy do vedlejší velké firmy) tak trochu pršelo. To je normální. Ale když jsem se vracela z obědů tak začalo pršet docela dost tak jsem roztáhla deštník. No a jak jsem tak šla s tím deštníkem, tak se ozvala velká rána hromu a najednou jsem uviděla blesk. Já jsem se tak strašně lekla, že ten blesk uhodil někde podél mně. No já jsem málem začala ječet na celý areál firmy, to vám byla taková rána, strašně jsem se lekla, že jsem začala utíkat. Radši jsem ten deštník zavřela, protože jsem slyšela, že blesky přitahujou deštníky. Nevím jestli je to pravda ale při tom okamžiku jsem si to tak představovala. Když jsem vyšla z areálu tak jsem radši chodila blízko domů.
Ve škole jsem to řekla holkám, co se mi stalo. Ty se začaly tlemit jak je to u nás zvykem. Ale mě v té chvíli do smíchu nebylo. Nesnáším chodit venku v bouřkách, protože nikdy nevíte co se při nich komu stane. Na bouřky se radši dívám hezky z okna.A co vy? Taky se vám stala nějaká příhoda s bouřkou.

Den je slunečný, noc má peříčka havraní.

16. června 2012 v 21:56 | Petusss |  Aktuality
Jsem moc šťastný člověk. V pátek přijela babička z Turecka a přivezla mi odtud krásný věci. Uplně jsem se nemohla dočkat. Hned jak jsme k ní přijely už šla k velké tašce a začla vytahovat věci co mi koupila. Dostala jsem od ní červený conversky, kabelku přes rameno Louis Vuitton, černý svetřík, rifle Armani, šátek a nějaké značkové ponožky. Největší radost mám asi z těch conversek, protože ty jsem si přála už dlouhou dobu a u nás bych si je za takové peníze nekoupila. Už se těším až si to všechno vezmu na sebe do školy. Bývám typem člověka, co se raduje z každé maličkosti, kterou dostanu. Možná že časem hodím nějaké foto těch věcí.
No a teď něco k dnešku.
Dnes jsem celou dobu kreslila. Pokoušela jsem se nakreslit portrét mého dědy, ale nějak se mi ta kresba nepovedla. Spíše jsem z něho stvořila obludu, a také jsem kreslila plody naší višně, ty se mi povedly více.
No a po kreslení jsem si vyndala léhátko a slunila se.


Zítra budu dělat to samé. Na oběd se stavíme u babičky, bude dělat řízky s bramborem. A odpoledne se ještě radši mrknu na matiku, protože se mi středeční písemka nevydařila, tudíž na výzo mi to vychází mezi 3-4 a já se chci pokusit mít trojku ale myslím si, že to ani nepůjde, protože pololetky se počítají víckrát. Ale tak co jedna čtyřka mě nezabije a rodiče to zcela jistě pochopí, protože s matikou mám problémy už od základky. Jinak další čtyřka nebude.

Tak se mějte nádherně a užívejte si slunečný víkend

Konec dobrý, všechno dobré.

13. června 2012 v 20:35 | Petusss |  Aktuality
I'm alive!
Dlouho jsem se neozvala, já vím. Teď je to vše prostě ve spěchu. Babička před týdnem odletěla do Turecka a my se musíme starat o její menší "statek", zalévat zahradu, hlídat psa, slepice a jiné menší zvířectvo. Naštěstí teď v pátek letí domů, tak bude od všeho konec.
Nejvíce se těším na to co mi přiveze za hadříky. Něco jsem si přála, tak snad mi to co chci přiveze.
Ve škole taky už máme skoro hotovo. Dneska jsme psali předposlední záverečné písemky z polygrafie a matiky. Z té mám největší strach, protože mi na výzo vychází čtyřka a navíc jsem ji nenapsala moc nejlíp. Tak uvidíme.
Ještě tedy přežít 2 týdny školy(teda u mě 6 dní školy a 4 dny praxe) a pak
WELCOME SUMMER HOLIDAY!
A hned toho 1. července jedu s rodinou na 5 dní do Hřenska, podnikat výlety do Tiských skal, Pravčické brány a do Německa. Už se moc těším. Hlavně aby bylo hezky.
Pak ještě někdy v tom červenci pojedu s taťkou na pár dní k tetě do Prahy taky podnikat výlety a na konci srpna jedu také s rodinou k moři do Černé Hory. Ale to je až za dlouho.

A kampak vyrazíte na prázdniny vy? Taky máte namířeno někam k moři?

GRAFIKA - Vektorová andulka

8. června 2012 v 21:37 | Petusss |  Graphic Arts
~Klikni pro zvětšení na obrázek~

Dneska při menší a "každodenní" nudě na praxích, kdy jsem neměla co na práci, no měla jsem co na práci ale do ní se mi dvakrát moc nechtělo. Dostala jsem chuť zapnout si ilustrátor, který doma nemám a strašně bych ho chtěla mít v mém počítači ale nikde ho nemohu sehnat, a nakreslit andulku Pepíčka. I když učitelka se musela trochu divit, že se do něčeho takového pouštím , protože ostatní prostě takové "patlačky" nebaví. Řeknu vám to takhle. Mě to prostě baví. Poslední dobou jsem si oblíbila kreslit do ilustrátoru, i ve škole když dostaneme na úkol udělat nějakou vizitku, tak první co je, tak si zapnu ilustrátor a prostě už v něm dělám různý tvary a křivky a dolaďuju si tu práci.
Jenom by to chtělo, trénovat a trénovat. Tato moje kresba až zas tak dokonalá není. Za prvý jsem ji dělala narychlo, protože, už jsem se vážně měla věnovat práci , kterou mi učitelka zadala. A stejně když někam odešla ze třídy tak já zase šla pracovat na mé kresbě.

© NO COPYRING


MALBA - Šiška

3. června 2012 v 19:19 | Petusss |  Malba


Po dlouhé době jsem vkládám další můj výtvor. Na ZUŠ jsme dostali za úkol nakreslit šišku, měli jsme ji nakreslit co nejpřesněji. Jenomže já nerada něco kreslím přesněji, tak jsem se zeptala pana učitele jestli to nemohu spíše namalovat temperami. On mi to dovolil a říkal mi, že je na to zvědav jak to zvádnu. NAKONEC se mu to strašně líbilo a řekl mi, že bych měla jít po matuře na nějakou uměleckou vysokou, kde je obor malba(jestli něco takového vůbec existuje :D). Moc mě pan učitel potěšil a já jeho určitě taky. ;D

Dneska jsem byla na té aviatické pouťi v Pardubicích. Moc jsem si to tam užila, nakonec bylo docela pěkně až teda nakonec začlo trochu pršet, ale to už jsme se stejně chystali domů. Nějaké fotografie přidám do dalšího článku ale ten už dnes psát nebudu. Musím se jít ještě učit ájinu, jelikož z ní zítra píšeme pololetku.

Tak komentujte, komentujte, jsem na vaše reakce na mou malbu zvědavá.

Prostě jednoduše I love Fridays

1. června 2012 v 16:31 | Petusss |  Aktuality
I love FRIDAYS, I like FRIDAYS, I LOVE FRIDAYS
Co bysme si bez nich počaly. Nebýt pátků, tak jsme asi dávno mrtvý :D.
A co se dělo v tomto týdnu zajímavého? Písemky jsme psali každý den. Ale vždy jenom jednu za den. Jinak velká nuda. Učitelé pořád lítali po škole, kvůli maturitám a my měli pořád suply. Dokonce jsme se s holkama byli podívat na tu maturitu když je zkoušeli. To proto, abychom věděli, co čeká nás příští rok. Ale řeknu Vám, je to síla. Měla jsem docela nervy za tu holku, to nechci vidět sebe až tam budu sedět já :D.
Taky Vás štve tohle dnešní počasí? Mě strašně a hlavně ten vítr protivný. Potřebuju, aby o víkendu přesněji řečeno v neděli bylo hezky, chceme se jít podívat na Aviatickou pouť k nám do Pardubic. Budu se prostě modlit ať aspoň nebude pršet. No a po víkendu mi zbývá den školy, kdy píšeme pololetku z angličtiny a z informatiky.

Tu slíbenou malbu přidám zítra.
~
JO A JEŠTĚ JSEM ZAPOMNĚLA, VŠEM DĚTEM PŘEJI VŠECHNO NEJLEPŠÍ!