Srpen 2012

Návrat z dovolené + novinky

29. srpna 2012 v 12:57 | Petusss |  Aktuality
Tak zase se po dlouhé době ozývám. Mám spoustu nových zážitků jak z dovolený tak ze života. Ani nevím jestli je tu všechny vyjmenuji. Dovolená v Černé Hoře byla suprová, moře bylo krásně teploučký a počasí bylo taky bezva ale kdyby tam neměli to moře tak bych umřela úpalem a úžehem ze sluníčka. Naštěstí nic takového se nestalo. Byly jsme ubytovaný zase v tom samém apartmánu jako předloni a vloni, takže všechno jsme to tam znali. Hodně jsme po večerech jezdili na výlety. Byla jsem v městě Bar, Kotor, Budva a taky jsme jeli pětikilometrovým dlouhým tunelem pod skálou ke Skadarskému jezeru, tam bylo snad větší vedro než u moře, protože od moře krásně foukal slabý větřík, u jezeru jako kdyby vítr vůbec neexistoval :D. Tak jsme se tam dlouho nezdrželi a jeli jsme pryč.
Také jsme po večerech jezdili do měst za nákupy. Koupila jsem si tam brýle Ray Ban, červené šaty s volánky(no má to být spíš top ale na mě to vypadá jak šaty :D), sandálky na klínku s mašličkou a tenisky Supergy(něco jako Vans styl ale já mám originálnější protože jsem je u nás na nikom neviděla). Z těch věcí mám opravdu velkou radost a už se těším až si je vezmu na sebe.
Samozřejmě Pepíček se na mě moc těšil a jen co jsem šla k jeho kleci už dostal ode mně pusinku a včera se ode mně zase celý den nehnul. Dneska je to už lepší, teď je v kleci a spí.
za několik málo dní začíná škola. Toto uteklo viďte. U mě začíná ten nejhorší rok na střední a to je MATURITA, jak já to slovo nesnáším. ještě ke všemu naše škola se přes prázdniny stěhovala na budovu gymplu takže nevím do čeho jdu. Trochu si připadám, jako když jdu do prváku :D. Naší starou budovu jsem měla teda radši než budovu gymplu už proto, že stará budova byla pár metrů od vlakového nádraží. Gympl je asi 1 km daleko od nádra, takže se pěkně projdu. No radši na to nemyslet, ještě mám prázdniny.

No a teď na ukázku pár fotografií z dovolené:

• racek sedící na majáku

HOLIDAYS AT THE SEA

14. srpna 2012 v 21:06 | Petusss |  Aktuality

A je to tady, konečně je tu pořádná dovolená u moře. A kam to vůbec jedu? Už potřetí jedu s rodinou do Montenegra do města Tivat. Budeme ubytovaní na místě jako minulý dva roky. Wifi připojení tam bude(minulý rok tam bylo, tak by tam tento rok taky mohl být :D)
Vracím se v 27.8. ale to je ještě dlouhá doba :D. Nejhorší je ta cesta tam. Že auto nemá klimatizaci už nějak přežiju :D.
Mějte se nádherně.

FOTOGRAFIE - Pardubický zámek

9. srpna 2012 v 20:04 | Petusss |  Fotky

Na Pardubickém zámku to je pěkný. Moc to tam mám ráda. Dneska jsem se tam s taťkou zašla podívat na pár výstav, když budu jmenovat konktrétně tak, tu budu na dlouho a nikoho to tu zajímat ani nebude. Po shlédnutí výstav jsem ho překecala, abyjsme se šli ještě podívat na zámecké valy, odkud byl zámek nádherný. Pár fotek nafotil i se mnou ale ty dopadly kriticky, takže se jimi chlubit radši nebudu. Ta co vám tu ukazuji je asi nejpovedenější ze všech. Stejně nejlíp se fotí u moře, tam ty fotografie jsou prostě nejhezčí. Za týden touto dobou už budu u moře a všechno si to tam nafotím a zdokumentuju svým polokompaktem, který se tváří jako zrcadlovka ale zrcadlovka to není byť nemá objektiv. Já si na tu pořádnou zrcadlovku vydělám, až budu chodit od září chodit na praxe. Jen si musím počkat do prosince.
_____________________________________________________________________________________
Ještě před dovolenou bych chtěla zajet do Prahy. Nevíte náhodou někdo jestli mají ještě v obchodech výprodeje? Potřebuju to nutně vědět prosím. Chci si ještě něco pořídit na dovolenou pěkného.
_____________________________________________________________________________________

Tak co říkáte na mou fotografii?

Crazy summer? I don´t know.

2. srpna 2012 v 21:25 | Petusss |  Aktuality
Achjo. Nevím čím začít. Proč já prostě musím řešit takový problémy. A nechápu některý lidi, jak můžou být tak arogantní a ničit či vyhazovat věci někoho, kdo si s nimi dal práci. Nic více vám říkat nebudu. Jsem ráda za to, že jsem tomu mohla zabránit a vyhozené věci jsem našla v tu pravou chvíli, jinak by bylo po nich. Nechápu tu osobu, co to udělala. To mám teda rodinu. WHY NOT?
Dneska jsme s taťkou byli celý den u babičky a pomáhali jí tam vystěhovat věci na její rekonstrukci domu. Bylo mi strašně do breku, když jsem viděla jak ty starodávný věci dávají pryč a že ta místnost, která vypadala jako někde v muzeu prostě už nikdy nebude. Měla jsem to tam strašně ráda a už nikdy to tam tak pěkný starodávný nebude. A jsem ráda za to, že můj praděda byl malíř a maloval ornamenty na dřevěný nábytek, který po něm zůstal už 30 let od smrti. Jsem také ráda za to, že mám jeho skicy a že jsem získala i jeho barvy a hlavně jsem ráda za to, že jsem zdědila po něm talent.
Děkuji...


No a teď přejdu zase k normálnímu. Předevčírem jsem byla s taťkou na exkurzi na letišti v Praze. Bylo to tam bezvadný, všechno nám to tam ukázali a řekli nám spoustu zajímavostí. Dokonce jsme šli i dovnitř terminálu a ukázali nám tam VIP salonky, kde si lidé můžou dát muffiny a všelijaký takový dobroty, no mě tam uplně padaly sliny z pusy, ale byl to teda pěkný luxus. Ale asi bych se v tom terminálu ztratila. Letěla jsem akorát jednou v životě ale né z Prahy ale z Pardubic a tam je to prostě o hodně menší hihi :D. Potom jsme se ještě stavili v OC Šestce, kde jsem zašla hlavně do Pimkie a zjistila jsem že ty šaty, co jsem tak chtěla už tam nemají. Zklamání největší. :( Já je prostě někde seženu.
Za několik minut si zapnu TV a budu koukat na Comeback. Zítra jedeme s taťkou zase k babičce, ale už tam nebudeme (snad) celý den jako dneska.