Září 2012

KRESBA - Agapornis škraboškový

18. září 2012 v 10:43 | Petusss |  Kresba
Ještě než začala škola, tak jsem poslední týden dostala chuť něco zase načmárat. Opět jsem se rozhodovala co. Podívala jsem se na svůj nástěnný kalendář a viděla tam fotografii tohohle bobíška. Řekla jsem si, toho prostě musím nakreslit. A tak jsem vzala mé pastelky a pustila se do práce. Možná, že ve skutečnosti vypadá kresba lépe než vyfocená. Na začátku září jsem tento výkres ukazovala panu učiteli a tomu se to moc líbilo a navrhl mi, abych udělala více takových kreseb. A řekl mi, že kreslení barvičkama mi jde opravdu dobře než kreslení tužkou.
• • •
  • Včera jsem nakonec byla doma, nebylo mi moc dobře a měla jsem ráno teplotu, tak jsem radši byla doma a nešla do školy, Dneska jsem taky ještě doma, stejně nemáme moc zajímavý hodiny a ještě ke všemu máme první hodinu tělocvik na který bych stejně nešla a pak dvě nudné hodiny ICT, kde jsme zalezlý na internetu. Zítra už mažu do školy, bohužel :D
  • Ááá já už chci aby bylo 26. září, odjíždíme znovu do Děčína a zase budu podnikat s rodinmou výlety do Německa. Jedeme tam na 4 dny a zrovna v té době vychází jeden den svátek. Jenom se jeden den uliju z praxí, ale to vůbec nevadí :D.


Tři tečky a jedna nula je dobrá rada do života

16. září 2012 v 15:41 | Petusss |  Aktuality
Zdravím všechny hosty mého blogu.
Už se blíží skoro konec září a já jsem se ještě pořádně neprobudila z prázdnin a z toho že začíná škola. Teď před víkendem jsem byla místo školy na praxích v jednom nejmenovaným rodinným grafickým studiu, kde jim pomáhám řezat samolepky na plotru a svlékávat je z papíru, potom řežu velký bilboardy a pomáhám paní balit obrazy na plátnech a někdy se dostanu i počítač a navrhuju co mi řeknou. Ani mi to nebudete věřit ale v polovině týdnu se mi začalo stýskat po škole, nevím jak se mi to mohlo stát :D.

No jinak se nic nového nestalo. Venku je dnes konečně nádherně a mě jako na potvoru musela zkolit bolest v krku, hlavy a rýma. Dnes ležím celý den od rána v posteli. No nejradši bych zůstala zítra doma ale kvůli dohánění si to nemohu dovolit. Snad kdybych měla horečku bych byla doma jinak né.

Slíbený kresby dodám jindy, nějak jsem teď blog vynechávala ze svého života ale nebojte v týdnu to doufám napravím.
Taky se rozhoduji, na jakou školu jít po střední. Chtěla bych zkusit nějakou vyšší uměleckou. Snad nějaký vhodný obor a školu objevíme.

Jdu se tedy dál léčit abych byla fit. TAK ZATÍM.

První týden ve čtvťáku

7. září 2012 v 20:56 | Petusss
Ták a první týden školy je za mnou a je tu slibovaný víkend. Jedním slovem mohu říct KONEČNĚ! Rozvrh máme šilený za poslední tři roky co chodím na střední. Ale to nám dali určitě schválně abysme to nestíhali a neflákali se. Jsou to prostě parchanti.
• • •
Po víkendu nastupuji na čtyřdenní praxe na který budu chodit každý lichý týdny, před prázdninama jsme si měli najít nějaký grafický studio kam budeme chodit. Já si vybrala jedno menší studio asi 8 km od mého bydliště, takže snad budu brzo doma. jenom je to daleko od centra, tak budu jezdit do Afi paláce městkou hromadnou dopravou. Haháá, to se chci vidět :D

  • Taky jste si jistě všimli, že nepřidávám něco normálního než jsou moje kidy. Mám pro vás připravené kresby papouška a sovy, tak se určitě těšte. O víkendu mám v plánu odpočívat a odpočívat. Také se chystám vymýšlet nový design.
  • A hlavně budu psát sloh v angličtině, protože mě nejdou a protože jsem v psaní anglického slohu nejhorší ze třídy, což si myslím, že se učitel hodně zmýlil. Podle mého názoru nejsem jediná, jenom se mi ho nepovedlo ten den napsat podle uvážení našeho učitele. To bude opravdu zajímavá maturita.


    Taky vás tak děsně štve počasí, kdy ráno je zima a odpoledne vedro? Já teplotní skoky ze zimy do tepla nesnáším.
    I HATE THIS!

A co vy, jaký byl váš první týden ve škole? A co se chystáte o víkendu dělat?

"Nádherný" začátek školy fakt

3. září 2012 v 12:42 | Petusss |  Aktuality
Opravdu byl nádherný doslova. Ani tam nemělo cenu chodit. Místo toho abyjsme šli na budovu školy tak nás šoupli na naší budovu praxe kde jsme ani neměli být a místo nás tam měli být druháci(mají v tom pěknej bordel téda), kde jsme seděli a klábosili s učitelkou o prázdninách. Po půl hodině nás pustili domů. Takže jsme se nic nového nedozvěděli. A za to může to slučování s gymplem. Od zítřka všichni začneme chodit místo 5 minut chůze 22 minut chůze jenom kvůli tomu, že nás odstěhovali na gympl. MHDéčka v Přelouči jezdí ale né v ten čas co zrovna potřebuju.
To ten gympl bude pěkně narvanej celá naše škola + samostaný gympl. Kdo to ku*va vymyslel. zas nějakej idiot u své práce nepřemýšlel.

  • To budu mít nádherný rok viďte. Připadám si trochu jak kdybych nastupovala do prváku, jenomže už znám všechny učitele. Kurňa já už chci červen 2013 abych v klidu odmaturovala a mohla z té školy nádherně vypadnout, protože už te´d mě to tam štve a to jsem tam dneska ještě nebyla. SAKRA!

Já vím že sio stěžuju na špatném hrobě. Musím to holt nějak vydržet. Snad budu všechno časově stíhat. Bože já na to nechci myslet. Já chci prázdniny. Já chci být na naší starý škole.

HELP ME! PLEASE! I AM ANGRY! REALLY!

Musím se uklidnit. Musím se uklidnit. Promiňte. Možná, že z toho dělám velký dramata :D. Ten kdo mě zná, tak to o mně ví :D.