Říjen 2012

Design 30.

28. října 2012 v 21:44 | Petusss |  Designy

Doba: 25.10.2012 - x
Název: Zámek nad hladinou
Fotky: moje
Můj koment: Ano, ano. Je tu zase nový design. Nejvíce se mi na něm líbí ta fotografie, na který je německý zámek Moritzburg. Moc jsem si toto místo oblíbila. Tetntokrát jsem udělala horní klikací ikony. Po delší době zjišťuji, že je design moc široký a to mi na něm možná trochu víc vadí. A možná, že mohl mít i užší záhlaví. Na Vánoce se tu objeví nový.
Ikonky mi tam taky moc nevychází. Holt se v těchto typech designů budu muset ještě hodně věcí naučit.
Tak co vy na něj. Líbí se vám aspoň trochu?

Podzimní prázdniny + nový design a spoustu novinek

25. října 2012 v 21:42 | Petusss |  Aktuality
Pěkný podzimní den přeji. Prázdniny letí jak blázen a já se ze všeho nějak nemůžu vzpamatovat. Ze školy, z počasí, prostě ze všeho. Jednou je zima pak prší a potom svítí slunce. Vlastně slunce jsem neviděla už dost dlouho. Pořád je divná inverze. Dneska už jsem musela vytáhnout zimní bundu, protože v kožený bundě a vestě mě byla zima. Taky jsem zvědavá na to, jestli v sobotu bude sněžit. Tady v polabský nížíně uvidíme akorát déšta sněhu se možná dočkáme až na vánoce, pokud zase nebudou jakovždy "na blátě".

KRESBA - Jablko, kam se podíváš

14. října 2012 v 18:47 | Petusss |  Kresba
Hele koukej, jablko. Jablka jsou všude okolo nás. Rostou na stromech. :D Ano, ano. I na ZUŠce máme jablka jako hlavní kreslící téma. Od začátku školního roku kreslíme pořád samý jablka. Jednou jsme ho kreslili se šlupkou, jednou jako krystal a potřetí jako koule. Prostě jablka na všechny způsoby. Aspoň se je pořádně naučíme kreslit a tím je dostaneme "do rukou".
Teď naposledy jsme je malovali jako zátiší a měli jsme je pojmout trochu víc už jako malíři a trošku ty barvy do sebe zapatlat. Ty vám ukážu příště, dnes vám ukážu tři první výtvory.

- jablko se slupkou

Neakční Petusss se vrací s novinkami

11. října 2012 v 8:00 | Petusss |  Aktuality
Dobré ráno.
Jakpak jste se vyspali? Já celkem fajn. Vím, že jsem blog dlouhou dobu zanedbávala. Každý den mě ta škola vždy tak výsilia, že jsem vůbec neměla náladu nic psát, natož se učit na druhý den do školy. Zjišťuju, že čtvrťák stojí uplně za prd. Začátkem listopadu máme stužkovák. Já tam ale pít nic nechci, alkohol mi nechutná a holky říkali že si se mnou dají panáka. Hohoho, to uhodli, mě jen tak nevožerou :D. Stužky už máme vymyšlený, jenom ještě nejsou objednaný :D.

Dneska jdu poslední den v týdnu na praxi, mám ještě fůru času. Začínám až od devíti hodin. A zítra mě čeká škola a zkoušení z 10 anglických maturitních témat. Jó to jsem měla kidů, že se je budu učit na začátku týdne. Houby, houby, uplně jsem na ně hodila vidle a budu se je učit až dneska. V sobotu nejspíš pojedeme hned ráno do Polska za nákupy. Potřebuju si sehnat nějaký společenský šaty, protože nic společenského nemám leda, že by byli conversky, rifle a triko společenský tak klidně si to vezmu :D. No a taky se potřebuju podívat po nějakých botičkách na podpadku na můj maturáček. ty se na mě budou shánět hůř. Já podpadky nenosím a chodit v nich neumím :D. To bude sranda, až se na nich přizabiju :D.

V pátek čekejte překvapení. Neřeknu jaké ale napovím vám, že bude z mé tvorby. Ten kdo mě zná, asi ví, co. :D

No za půl hodiny mi jede autobus, tak se mějte nádherně a fááájn.