Červenec 2013

Orange factory, dovolená a pohoda

2. července 2013 v 21:15 | Petusss |  Aktuality
Jelikož jsem tu fakt dlouhou dobu (ona to zas taková dlouhá doba není) nic nenapsala ani nic nepřidala, tak teďkon to tu rozjedu v novém. Dokonce i design tu bude, už se na něm pracuje ale ještě to chce nějaké ty úpravy. Pokaždé něco udělám a pak na to dlouhou dobu koukám a potom si řeknu dyk já jsem to mohla udělat takhle a potom už se stejně do té opravy nedám, tak s designem moc nespěchám. Nápadů až zas tolik není tak čekám, kdy budu mít nějakou kreativní chvilku abych vymyslela něco pořádnýho. Kdoví!

Přijatá! Jabadabadůů!

Ještě někdy v červnu jsem dělala přijímačky na univerzitu do Hradce Králové a na orange factory do Prahy. Univerzita mi bohužel o 30 bodů nevyšla na orange factory brali každého, takže od září zatím ten měsíc bez maturity nastupuji tam. Je to fakt supr škola, tak snad mě to tam půjde. Bude to teda fuška jezdit každý den z Pardubic do Prahy ale snad to ty tři roky přežiju. Navíc to není tak daleko. Vlaky jezdí do Prahy furt a pak alou metrem na Chodov a kousek pěšky.

http://distilleryimage1.s3.amazonaws.com/e2b8450cd71b11e28e0922000a9f1335_7.jpg
Po všech těch přijímačkách a nervech ještě z maturity přišla konečně první vytoužená dovolená v Děčíně. Jela jsem tam s rodinou na čtyři dny. Trajdali jsme hlavně po Německu a také jeden den jsme byli v Hřensku na soutěskách. Stavili jsme se také v Drážďanech a odtamtud jsem si přivezla nové rifle značky Gas ze stočtyřicetidevítí éček na dvacet éček. To je slušná cena i když jestli teda nekecali. Poslední den jsme navštívili barokní zahrady Grossedlitz a tam se mi to strašně líbilo. Všechno hezky upravené a strašně romantické. Miluju taková místečka. Chystám tu článek jenom s fotkami zahrady.
No a nyní si užívám tu pohodu prázdnin. Doma už jsem vlastně jakoby dva měsíce. A abych pravdu řekla, už mě to tu nebaví a jsem ráda když někam vypadnu. Nemám ráda život stereotypem i když teď to tak trochu vypadá a a nemám k tomu daleko. :D

A co vy jak si užíváte prázdniny? A už jste byli někde na dovolený?