Srpen 2013

FOTOAKTUALITY - Momentky z Černé Hory

23. srpna 2013 v 19:17 | Petusss |  Fotoaktuality
Prázdniny se kvapem krátí a každý z nás si je užívá jistě podle svého gusta. I já si je užívám. prostě moře a teplo k létu patří, u mě to tak prostě je a snad vždy bude. Ani se mi nechce jezdit do česka, tady v Černé Hoře je dobře. Nevím jaký opravdový počasí je u nás ale jistě někomu vrátím tu teplou letní atmosféru, která u nás panovala v červenci.

Někdo má Ca(n)nona, já mám Nikona

8. srpna 2013 v 15:02 | Petusss |  Aktuality
Jistě znáte ten pocit, kdy si strašně dlouho něco přejete a pak ten okamžik přijde a vy jste úplně rádi, že jste tu věc dostali. Tak takový pocit jsem zažila po dlouhé době i já. Už dlouhou dobu sem si přála mít zrcadlovku. Tak jsme se s tátou dohodli že si už jí konečně pořídíme. No mamka byla trochu proti a říkala na co zrcadlovku když už jeden foták máte :D. No ale po dlouhým vysvětlování nám jí povolila.
A už jí máme doma. Představuju Vám nového "fotografického mazlíka" Nikon D5100, kterýho jsme zakoupili se dvěma objektivama (18-55 a 55-300 oba s VR). Zatím se ještě s ním učím, takže fotky jsou zatím nic moc.


No a co se vlastně dělo u mě (ne)zajímavého v červenci? Vlastně skoro nic. Pořád jsem byla doma a v těch vedrech se vlastně nic dělat nedalo, tak jsem byla naložená v bazéně. Jeden den jsem jela s kamarádkou do Prahy, kde jsem si koupila halenku s límečkem, kterou mi vlastně vybrala kamarádka. :D
Za týden touhle dobou budu sedět v autě směr Černá Hora. Už se tam docela těším. Už počtvtý jedeme do stejného města a na stejný apartmán. Jeli bysme klidně jinam ale to bysme neměli mít jednoho člena, který je spotterem a největší blázen do letadel. :D

Určitě se ještě do té doby ozvu. Tak zatím.