Prosinec 2013

My Christmas presents

26. prosince 2013 v 16:44 | Petusss |  Aktuality
Hey hou! Štědrý večer za námi. Letos sem toho dostala opravdu hodně, myslím to i z finanční stránky. Byla sem asi moc moc hodná. Náš Štědrý večer s rodinou proběhl v klidu. Letos sem Vánoce slavila jen s dědou a mamkou. Táta byl v práci na noční směně. Šli jsme nejprve k dědovi se navečeřet. Já mám ako každý rok kapra na bylinkách s bramborem (potato salad nejím) Poté jsme si u jeho stromečku rozdali dárečky a pak jsme šli k nám si rozdat dárky. Děda s mamkou si povídali a já rozdávala. Typické! :D .... No a to nejdůležitější, copak sem dostala?

Všechny věci mi udělaly velikou radost. Některé dárečky jsem dostala od rodiny mého kluka a ostatní od mé rodiny, kamarádky a samozřejmě od mého kluka.
Zítra odjíždím do Tater. Budu tam až do Silvestra a jedu tam se svým klukem a jeho rodiči. Moc se už těším.

Díky bohu za "vánoční volno"

20. prosince 2013 v 23:41 | Petusss |  Aktuality
Tři, dva, jedna - PRÁZDNINY! (YES) Jedním slovem mohu říct - KONEČNĚ. Vánoční prázdniny jsou mými prvními prázdninami na vejšce. Holt vysoký školy nemají žádný volna jako to funguje na středních a základních školách. Celkem blbý. No co, nebudu si stěžovat. Sem byla vždy ráda za každý volno.
Vánoce pro mě byly vždy dobou kdy jsem usedla k televizi a dívala se na pohádky. I letos některé nevynechám.
Když si vzpomenu na tu vánoční atmosféru která byla v New Yorku a kterou máme doma, tak bych se radši do New Yorku vrátila. Naše rodina Vánoce nějak neřeší až moc. Letos stejně budu na Štědrý den sama s mamkou a dědou, táta musí holt do práce. Když sem byla malá, tak mě to vadilo, že táta s námi neseděl u štědrovečerní večeře, teď už mi je to jedno. Radši bych Vánoce trávila se svým klukem ale to své rodině nemohu udělat a navíc rodina má být o Vánocích pohromadě. Jediný co mě mrzí je, že tu už není Pepíček a že se mnou nemůže strojit stromeček a koukat se se mnou na pohádky. Chudáček malinký, fakt už s mamkou říkáme že na jaře si nějakýho pořídíme i kdyby nás to mělo stát majland. Mazlíčka prostě všichni potřebujeme jak sůl.
Ale co nebudu tu zbytečně smutnit a myslet na minulost. Už se těším na dárky a na výlet do Tater, kam pojedu se svým klukem a jeho rodiči na silvestra. :D


Kdybych se už neozvala tak všem přeji krásné a pohodové Vánoce.
Tak šťastnéééé a veselééé! :)