Březen 2014

Návrat z Karibiku

11. března 2014 v 21:35 | Petusss |  Aktuality
Každý den teď přemýšlím nad tím, jak si budu užívat letní prázdniny se svým klukem, budeme chodit po venku na procházky a konečně už nebudu trávit prázdniny s dědou u nás na zahradě posloucháním rádia Blaník. Ale to jsem odbočila od tématu. Ještě mě čekají ve škole zkoušky. Vlastně já už sem zažila to pořádný léto nošením plavek, koupáním se v moři a nošení kraťas a tílek aniž by mě nebyla zima. Jsem ráda za toto období, když je teď teplo, sice zimní bundu ještě nosím ale už se pod ní tolik nenabaluju a už nenosím tlustou šálu. I když o víkendu se to má zas zkazit. Na konci února jsem odletěla na deset dní dlouhej trip po Miami, kde jsme byli 3 dny a pak jsme odtamtud z místního letiště přelětěli na St. Maarten do karibiku. Bylo to taaaak úžasný, to nádherný teploučký moře, prázdné písečné pláže, kde opravdu skoro nikdo nebyl, velký vlny a hlavně teploučko a ještě s mým klukem, jeho rodinou a mým tátou plus ještě dvěma rodinami. Fakt jsme si tam v moři zablbli jak malý děti. :D Holt každý se jednou vrací do děstských let a my oba jsme ještě vzhledově takový děti. :) Fakt na to ráda vzpomínám. Když jsme přiletěli sem do česka, byla nám tu celkem zima. :D
Moc se těším až v česku nastane to pravý jaro a až vše vykvete. Miluju jaro a těším se na 1. květen. :) A vlastně se taky těším na další výlety s mým klukem. :)
Dneska je den, kdy jsme už 5 měsíců spolu. Moc to všechno letí a tyto měsíce jsou mé nekrásnější co jsem zažila. Vlastně, mě to ani nepříjde, že jsme spolu už tak dlouho. :) Mám ho moc ráda. :)

Tady jedna fotografie na pláži na ostrově St. Barthelemy. Ta pláž byla fakt nejkrásnější co jsem kdy viděla.
Ostatní foto bude v dalším článku. Jsem už líná sem něco dávat. :D

Užívejte si všichni krásné slunečné dny.
Bye bye!