Návrat z Karibiku

11. března 2014 v 21:35 | Petusss |  Aktuality
Každý den teď přemýšlím nad tím, jak si budu užívat letní prázdniny se svým klukem, budeme chodit po venku na procházky a konečně už nebudu trávit prázdniny s dědou u nás na zahradě posloucháním rádia Blaník. Ale to jsem odbočila od tématu. Ještě mě čekají ve škole zkoušky. Vlastně já už sem zažila to pořádný léto nošením plavek, koupáním se v moři a nošení kraťas a tílek aniž by mě nebyla zima. Jsem ráda za toto období, když je teď teplo, sice zimní bundu ještě nosím ale už se pod ní tolik nenabaluju a už nenosím tlustou šálu. I když o víkendu se to má zas zkazit. Na konci února jsem odletěla na deset dní dlouhej trip po Miami, kde jsme byli 3 dny a pak jsme odtamtud z místního letiště přelětěli na St. Maarten do karibiku. Bylo to taaaak úžasný, to nádherný teploučký moře, prázdné písečné pláže, kde opravdu skoro nikdo nebyl, velký vlny a hlavně teploučko a ještě s mým klukem, jeho rodinou a mým tátou plus ještě dvěma rodinami. Fakt jsme si tam v moři zablbli jak malý děti. :D Holt každý se jednou vrací do děstských let a my oba jsme ještě vzhledově takový děti. :) Fakt na to ráda vzpomínám. Když jsme přiletěli sem do česka, byla nám tu celkem zima. :D
Moc se těším až v česku nastane to pravý jaro a až vše vykvete. Miluju jaro a těším se na 1. květen. :) A vlastně se taky těším na další výlety s mým klukem. :)
Dneska je den, kdy jsme už 5 měsíců spolu. Moc to všechno letí a tyto měsíce jsou mé nekrásnější co jsem zažila. Vlastně, mě to ani nepříjde, že jsme spolu už tak dlouho. :) Mám ho moc ráda. :)

Tady jedna fotografie na pláži na ostrově St. Barthelemy. Ta pláž byla fakt nejkrásnější co jsem kdy viděla.
Ostatní foto bude v dalším článku. Jsem už líná sem něco dávat. :D

Užívejte si všichni krásné slunečné dny.
Bye bye!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama