Říjen 2014

Návrat na blog

22. října 2014 v 20:39 | Petusss |  Aktuality
Tramtadadááá!! Někam to napište, Petusss se vrací. A opět s náladou to tu rozjet ve velkém a hlavně s tou chutí psát články.
Vím, na blog jsem totálně kašlala. Neměla jsem vůbec na blog náladu. Mojí neaktivitou jsem si dost snížila návštěvnost. No tak se budu snažit to napravit a budu psát články. Udělám nový design, protože tento design co tu je, mi k mému blogu a hlavně ke mně moc nepasuje. No nechte se překvapit.

Poslední článek v dubnu a od té doby nic
Naposledy jsem tu byla někdy v dubnu. No měla sem pár měsíců před zkouškovým tak jsem to nějak musela dokončit. Zkouškový naprosto v pohodě akorát jsem nevzládla zkoušku z massmédií. Ta učitelka je prostě nenormální, nedala zápočty díky tomu, že už nebyl volnej termín a poslední opravný test jsme psali v poslední termín, tudíž nám ho nestihla opravit. Náhradní termín na opravku ještě nebyl vyhlášen. Tak snad to nějak dám.
Letní prázdniny jsem prožila 3 týdny u moře. V červenci s přítelem Mallorka, v srpnu 9 dní v Černé hoře s přítelem a mojí rodinou a pak jsme byli ve zbytku prázdnin v Chorvatsku v Dubrovníku. Potom jsem, měla pár dní ještě prázdniny a hned nástup do druháku.

Druhák totální zklamání
Pak začalo září, nový školní rok. Opět jsem po dvou měsících viděla spolužáky, Po týdnu školy jsme jeli do jihočeského Štědronína na anglický kurz, byli tam i nový prváci, ti to měli jako seznamovací kurz. Na kurzu jsme měli lekoktorky, který mluvili jen anglicky, takže byla celkem prdel. Na konci kurzu jsme hráli pohádku o Sněhurce v anglickým jazyce a vtipně podanou. Poslední den jsme se dozvěděli po týdnu naše rozvrhy a to mě totálně zkazilo celý kurz a vlastně celý druhák. Sice mám úplně stejný rozvrh jako má přítel, ale není se mnou moje spolužačka s kterou se ve škole asi nejvíc bavím a prostě mi přirostla k srdci a je s ní zábava. Hodiny s ní utíkaly. Teď už spolu vůbec nejsme. Přestala do školy chodit a kašle na školu, protože jí to tam samotnou beze mě nebaví. Mno tak jsem celý týden s přítelem od rána do rána. :D Má to své pro i proti. Myslela jsem si že si budeme lést na nervy. Je to zajímavé, na nervy si nelezeme. Sice jsem občas ráda, že vypadnu domů ale to mi vydrží vždy tak den a pak už bych zas s ním byla. Mám ho moc ráda.

No a tak to jde nějak dále. Papouška pořád ještě nemáme a pořád čekáme až najdeme nějaký inzerát.
Brzy se ozvu s dalším článkem.
byeeee!