Listopad 2014

Vydařený týden a odlet směr tropický ráj

13. listopadu 2014 v 21:57 | Petusss |  Aktuality
Čím bych začala. Za tento týden se toho událo až až. Chodila jsem jako každý týden normálně do školy. Můj přítel (jmenuje se Míra) byl nemocný a tak jsem musela jezdit do školy sama. Sice jsem tam byla nerada sama, jelikož si tak nějak od druháku s nikým kromě pár lidí moc nerozumím. No, ale to je asi nezajímavá informace. V předmětu Navrhování jsme za úkol dostali vymyslet letáček, tedy spíš takové školní noviny, kde jsou informace o oborech naší školy. Naše škola bude mít výstavní stánek na Schole Pragensis. Já jako odmaturovaná grafička mě vyrábění letáčků moc baví. A tak jsem se do toho pustila naplno. Jako když nám náš učitel řekl, jaký to bude mít formát, vůbec jsem nevěděla jak jít dál a co tam vůbec dát. Měli jsme na to asi 14 dní, ale však to znáte, hodinu čumíte všude možně na sociálních sítích a nebo různě surfujete na webu a pak vám na to zbyde málo času :D (no prostě celá já). Tak jsem to prostě nějak zplácala dohromady a odevzdala učiteli, který ty všechny naše návrhy odnesl paní ředitelce. Tuhle středu jsem na tom taky nebyla moc zdravotně nejlépe, a tak jsem zůstala s Mírou u něj doma. V tom mi zazvonil telefon a z telefonu se ozval můj učitel, že se jim můj letáček líbil ze všech návrhů nejvíce a že půjde do tisku. Jsem strašně moc ráda a je to pro mě neskutečná pocta a zas další krok v mé grafické kariéře. Takže jsem rychle vystřelila na metro a jela do školy, kde jsem s poslední úpravou strávila skoro celé odpoledne. Také jsem to všechno musela dát do tiskového PDF formátu. Ve škole jsem si pak vytiskla ještě náhled na obyčejný papír a složila tak jak by to mělo vypadat. A nějaký přivýdělek za to také prý dostanu, což je moc fajn, protože každá finance se hodí.

.........
Finální verze školního časopisu a článek v časopisu Cosmopolitan

No a pamatujete si předchozí článek, kdy jsem psala, že se moc těším na 16. listopad? A víte vůbec proč? Protože ten den den odlítám s Mírou, jeho rodinou a jejich známými z Prahy nejprve do Dubaje jako mezipřistání, kde strávíme na letišti pár hodin a dále pak bude následovat další šesti-hodinový let na ostrov Mauricius. Prostě bomba, už se moc těším. Plánuju hodně toho tam nafotit, protože se tam asi nikdy už nepodívám. Také plánuji i natáčet video, tak potom sledujte mů youtube kanál. Ale nebojte včas vám řeknu. Mějte se báječně.

Připomínám, pokud chcete být stále se mnou v kontaktu,
tak mne sledujte na mém istagramu.
Najdete mě pod nickem: PetraMarhess.

Všude kam se podíváš, tak jsou samí ptáci

7. listopadu 2014 v 19:42 | Petusss |  Aktuality
Opět je pátek večer. Sedím u svého notebooku, poslouchám písničky. V mým playlistu teď hodně jedou osmdesátky, nyní poslouchám Modern Talking, řečeno si furt pouštím jednu samou písničku dokola. Jistě to znáte. :D Při hudbě mám více kreativní nálády a líp se mi při nich přemýšlí a vymýšlí nové nápady. Vlastně i když se učím, tak mám v uších sluchátka. Dřív mě to vadilo. Teď jak jezdím hodinku vlakem do Prahy, tak vlastně nic jinýho nedělám než mám v učích ty moje sluchátka, který napůl fungují a napůl né :D (asi bych měla šetřit na nový) :D. Asi napíšu Ježíškovi. Když už jsem nakousla Vánoce, je to strašný, že na začátku listopadu už jsou skoro všude výzdoby a v obchodech prodávají vánoční dekoraci. Mno, ale už jsem si musela nějakou výzdobu koupit, protože toho krásnýho ptáčka co mají v Nanu nana jsem tam nemohla nechat. Tak jsem překecala přítele ať mi ho koupí. :) Už mi zdobí naší společnou ložnici a vedle něho mám nové stolní zrcadlo z ikey a nějaké svoje náhrdelníky. Jsem šťastný člověk. Jeden malej ptáček mi udělá hned radost.

.......

Vlastně mám více nových věcí, s motivem ptáčků. Před takovými 4 dny jsem byla s rodiči ve Sconto nábytku a tenhleten polštářek jsem tam objevila čirou náhodou, strašně jsem si ho zamilovala. Díky bože že tam s námi byla i babička která mi ho koupila. Cena byla úžasná do dvou stovek. Byla jsem jak malý dítě, které si odnáší hračku. :D Už ho mám u svých dalších polštářků na své posteli. A dávám tam vždy k nim i malou plyšovou andulku, kterou jsem dostala od přítele k ročnímu výročí i s květem červené růže. Připomíná mi Pepíčka a na dálku ten plyšák vypadá jak živá andulka.
Také mám i nový tác s ptáčkama. Už mě vadilo, když jsem víckrát odnášela sklenice a hrnky z mého pokoje, které se vždy nějak hromadí. :D Vyřešila jsem to tácem a nad tímto tácem jsem uvažovala už dlouhou dobu. Když jsem byla s rodiči v ikee, tak mi ho koupily. Jak jsem řekla, vše, kde je ptáček, tak mi to udělá radost. :) Pro dnešek by to myslím stačilo. Jsem ráda za každou novou věc. A těším se až bude 16. listopadu. To co se ten den bude dít vám napíšu v jiném článku.Připomínám, pokud chcete být stále se mnou v kontaktu,
tak mne sledujte na mém istagramu.
Najdete mě pod nickem: PetraMarhess.