Červenec 2015

OOTD - Happiness is your choise just decide

27. července 2015 v 20:01 | Petusss |  WHAT I WORE
Po týdenní pauze, kdy jsem byla na chalupě s přítelem a převážně jsme odpočívali a užívali si prázdniny spolu tak jsem zase zpět. Po návratu z Itálie jsem 12. července jela s rodičema na výlet do Litomyšle, kde jsme navštívili výstavu obrazů českých impresionistů. Po výstavě jsme se stavili na obědě v místní hospůdce a pak jsme šli směr kláštěrní zahrady, kde je to fakt úžasné na focení. Některé fotky se mi moc líbí a mám z nich radost. Fotky mi fotila převážně moje mamka (s velkou mojí spoluprácí). :D

brýle - H&M / tričko - Reserved / kraťasy - Tommy Hilfinger / sandály - 6Carina / lak na nehty - Essence

Co jste dělali přes víkend vy? A jak se vám líbí fotky?

Oblíbenci za měsíc červen 2015

17. července 2015 v 18:24 | Petusss |  Inspirace
Rozhodla jsem se pro vás udělat novou podrubriku, kterou jistě můžete znát od známých youtuberek a to jsou oblíbenci měsíce. Docela mě tohle téma zaujalo. Ráda se inspiruji od druhých lidí, co všechno si kupují a to mě vždy dožene k tomu si tu věc také pořídit. Samozřejmě koukám na věc i z finančního hlediska. Vím, že takových článků je na internetu spoustu ale beru to zpohledu, že každý nerad čte nějaký mé výkecy ze života a chci aby si každý našel na mém blogu něco, co ho zaujme a bude se rád vracet. Tak jdeme na to.

1. Kosmetika:

Kosmetické štětce z Ebay Jessup - Jednou jsem pátrala po Ebay a narazila jsem na kosmetické štětce Jessup. Už nějakou delší dobu byli v mém "wishlistu". Chtěla jsem si nějaké pořídit, ale vždy mě zarazila cena. Po přečtení recenzí jsem nezaváhala a koupila za necelé 400,- i s poštovným. (teda přítel mi je objednal, protože já s ebay nemám). Dají se určitě pořídit i za nižší cenu. Pokud také sháníte nějaké kosmetické štětce, tak neváhejte a jděte do nich. :) Jsou strašně měkké a práce s nimi je hračka. Já si objednala růžové ale měli i jiné barvy.

2. Oblečení:

Květinové tričko z Reserved - V době, kdy jsem chodila místo školy na praxi do jednoho pardubického grafického studia tak jsem o obědové pauze zašla do Reservedu. Prostě jen tak na čumandu a objevila jsem tam tohle úžasné květované tričko. Bylo asi za cenu kolem 300,- Kč což je fajnová cena. Hnedka jsem měla hezčí den když jsem z obchodu neodešla s prázdnou. :)

3. Písnička:

Rick Astley - Never Gonna Give You Up - Už je to starší písnička ale nedávno jsem ji slyšela u někoho ve videu a od té doby jsem ji nemohla vymazat z hlavy a pouštěla si jí furt dokola. :) Však to také určitě znáte! :D

4. Cestování, výlety:

Výlet do Lipska s rodinou - V sobotu 27. června jsem jela s rodiči do Lipska do Německa. Stavili jsme se nejprve v takové oblasti, kde se těží uhlí. Vypadalo to tam úžasně, jako kdyby to nebylo vůbec u nás ale někde na měsíci. hrozně mě to nadchlo a už teď plánujeme další výlety za podobnými oblastmi v Německu. Pak jsme se stavili do obchodního centra Nova Eventis, a pak ještě do centra Lipska. Koupila jsem si nové džíny a mikinu. :)

5. Random:

Dodělání všech zápočtů ve zkouškovém - V předchozím článku jste se mohli dočíst, že jsem úspěšně dodělala druhej ročník. Na to, jak jsem všechno dodělávala na poslední chvíli, tak jsem všechno nakonec zvládla, a dokonce u zkoušky z dějin výtvarné kultury jsem byla pochválená, že se v předmětu čím dál zlepšuji, opravdu mě to potěšilo od našeho profesora. :)

Také máte nějaké "oblíbence" za měsíc červen??

Plány na letní prázdniny

2. července 2015 v 13:44 | Petusss |  Aktuality

Konečně to, na co jsme všichni čekali. Ano, začínají letní prázdniny! Mohu říct, že i já jsem letos zvládla udělat všechny zápočty ve zkouškovém období což se mi oproti minulému roku nepodařilo. Jsem za to neskutečně moc ráda.
O prázdninách chci převážně odpočívat a užívat si mých předposledních prázdnin na vyšší škole. Teď v pátek odlétám do Itálie do Kalábrie, kde se budu týden smažit na pláži se svým přítelem, jeho rodinou a ještě s námi letos letí naše spolužačka, co už s námi na VOŠku nechodí. Potom mám s tátou naplánované nějaké výlety po Německu. Také určitě zavítám k příteli na chalupu a převážně tak uprostřed srpna jedu s rodiči do Černé Hory.
Jako správná turistka a blogerka budu všechny své výlety fotit a snad natáčet i nějaké videa a uploadovat na youtube.
A těšit se můžete na další mé články, které pro vás připravuji.

Mějte se hezky a užívejte si léto!
Určitě se mi ozvěte, jak vy budete trávit prázdniny. :)