Srpen 2015

Letní outdoorové dobrodružství aneb dobrodružství v přírodě

12. srpna 2015 v 21:58 | Petusss |  Inspirace
Přicházím s opět další módní koláží tentokrát se zaměřím na sportovní outdoorové oblečení na letní vycházky přírodou. Dostala jsem nabídku od dvou nových sportovních značek Reggata a Dare2b zúčastnit se blogerské výzvy o skvělé ceny.

Obě dvě značky jsou hlavně populární ve Velké Británii, odkud pochází. Jde o značky pro aktivnější životní styl, Reggata je určená především pro volný čas, procházky v přírodě, turistiku a letní festivaly. Dare2b je spíše techničtější značka zaměřená na "akčnější" sporty jako je beh, cyklistika, horská turistika, rafting, lyžování a mnoho dalšího. Já sama mám sport a volnočasové aktivity moc ráda. V zimě často lyžuji a v létě ráda trávím svůj čas v přírodě a nebo jezdím na kole.

Za úkol jsem měla vytvořit z pěti kousků věcí, které se mi líbily a vytvořit z nich módní koláž na nějaký téma. Jak už jsem zmínila ráda trávím svůj čas v přírodě a tak jsem zvolila letní outfit do přírody, obdivovat krásy přírody, dýchat čerstvý vzduch a navštěvovat chráněné krajinné oblasti.


Při mých toulkách by nesměla chybět nepromokavá bunda, která udrží vodu na povrchu materiálu. V této růžové bundě bych byla všude viditelná a hlavně stylová. Dále by mi nesměl chybět pořádný batoh, kde bych měla schované nejdůležitější věci abych se v přírodě neztratila a kdybych dostala na něco chuť, tak určitě by mi tam nesměla chybět malá svačinka a hlavně láhev s neperlivou vodou, která vždy osvěží. Tento červený by se mi hodil k celému outfitu. Dále nesmím zapomenout na lehké kraťasy, protože v dnešních vedrech se nic jiného než kraťasy nosit nedá. Zvolila jsem tyto černé, které jsou takové neutrální a hodí se ke všemu. Sandále - ano, kdopak by chtěl své nohy pařit v teniskách, proto jsem zvolila tyto sandále, mé nohy mi po dlouhé túře určitě poděkují. A jako posledním kouskem jsem zvolila růžové tričko na kterých jsou ptáčci. Jistě víte, že jsem blázen do všeho ptačího a tak toto tričko bylo jasnou volbou.

Jak vy si představujete letní outdoorové dobrodružství a také při sportovních aktivitách dbáte na to abyste byli barevně sladěni? Určitě mi napište váš názor.

Frisco fashion wishlist + výhra nejlepšího wishlistu za 7. týden

6. srpna 2015 v 14:42 | Petusss |  Aktuality
Minulý týden jsem na webu narazila na soutěž, kterou pořádá web jenprozeny.cz společně s alkoholovým nápojem Frisco. Soutěž se nachází na webu frisco.jenprozeny.cz a tak jsem se jí také zúčastnila. Úkolem této soutěže je vytvořit Frisco fashion koláž (wishlist) alespoň z 5ti fotek. Do koláže se musí přidat fotografie přihlášené osoby a jeden z nápojů Frisco, který stáhnete přímo z webu a nebo je spoustu fotek na googlu. Po ukončení soutěže se vyhlásí nejlepší Frisco wishlist a a vítěz vyhraje zásobu Frisco na půl roku a ještě k tomu po boku dvou blogerek se objeví v časopise Cosmopolitan. No stojí to za to se zúčastnit. Tak jsem také svojí koláž vytvořila a přihlásila se.

A abych ještě přípomenula, každý týden se vyhlašuje nejlepší Frisco wishlist týdne, který dostane karton nápoje Frisco a já měla to štěstí a moje koláž byla vybrána jako nejlepší Frisco wishlist 7. týdne, z čehož mám obrovskou radost, protože jsem nikdy nic v životě takhle nevyhrála (když nepočítám školní grafické soutěže) ale snad mě chápete! :D Je to hezký vidět se mezi vítězi a k tomu ještě někde na webu. Ale dost vychloubání! :D Teď přecházím k tomu, jaký wishlist sem tedy vytvořila.


Wishlist jsem vytvořila v tropickém stylu a oblečení jsem spíše volila na plážovou párty, a prostě takovou tu letní pohodu někde u moře. :) I když v reálu nevím, kde bych u moře v cizině sehnala Frisco, ale tak to už je menší detail! :D

Tady je malý náhled přímo ze stránek.


Pokud také rádi něco vytváříte a je vám 18 a víc let, tak se jistě také zúčastněte, je to fakt jednoduché a když už nevyhrajete hlavní výhru, tak aspoň třeba váš wishlist bude nejlepší za týden, což je také fajn. ;)

Jsem zvědavá na vaše komentáře jak se vám můj wishlist líbí a také bych od vás chtěla slyšet zda jste se také v nějaké soutěže zúčastnily a měli jste štěstí ve výhře. Nebo jste naopak nikdy nic nevyhráli jako asi já dlouhá léta předtím?