Říjen 2015

Instagramové vzpomínky #1

17. října 2015 v 21:04 | Petusss |  Fotoaktuality
Instagram - jediná moje mobilní závislost. Dokážu na něm strávit hodně dlouhou dobu a prohlížet si ty úžasné čtvercové fotografie. Taky to tak máte, že se ráno probudíte a než vylezete z postele tak si prohlídnete nové fotky vašich oblíbenců? Ano, já se v tom tedy poznávám. :D
A ten kdo mě sleduje na mém instagramu, tak si právě může prohlédnout mé dosud nezveřejněné fotografie, které jsem na svůj instagram nenahrála. Ti co mě nesledují, tak budu ráda když mě budete sledovat. Ale nikoho nenutím! ;)


>>> nejlepší recept na bábovku / něco z minulé zimy, už se těším až zas budu brázdit svahy


>>>> začátek jara u přítele na chalupě / domácí posezení ve stínu na zahradě


>>>> dovolená v Itálii a ještě nejlepší výlet se super lidma / opalovačka na zahradě


>>> poslední den prázdnin zakončen trochu suše ve Zlíně


>>> jak jsem s tátou šla fotit parní lokomotivu a jak jsme se ostatním lidem postavili do záběru / moje kousací a zlobivá opeřená láska

Tak to je z mého instagramového tajemství vše.
Určitě mi hoďte do komentářů jak vy často trávíte na instagramu
a zda také patříte mezi ty ranní maniaky prohlížejíc si své oblíbence. ;)

Bad day was yesterday!

3. října 2015 v 21:53 | Petusss |  Aktuality
Kdy se řekne nejhorší den, tak si každý vybaví nějakou špatnou historku, kterou ten den zažil. Můj včerejší den byl nejhorší v tomto roce, hlavně co se týče bolesti. Před letníma prázdninama jsem byla u zubařky a dělala mi rentgen, protože mě dlouho rentgen nedělala. Když se na ten obrázek mé čelisti podívala, tak se jí nezdála horní ležící osmička (moudrák), která narážela na zdravý zub. Řekla, že moudrák musí prostě pryč.

Byla jsem objednaná na včerejší den, kdy mi moudrák trhali. Vůbec jsem se na ten den netěšila, měla jsem hrozný nervy, že to bude bolet a že budu zbytečně trpět. Celkově mám strach ze zákroků a nemám ráda chození k zubaři. Nikdy předtím (díky bohu!) jsem na žádném zákroku nebyla, nic mě nebylo, nic jsem neměla zlomeného. Byla jsem happy child! (ŤUK ŤUK DO DŘEVA) Můj zubař, ke kterému jsem byla objednaná a který mi mi zub trhal byl na mě moc hodný a i sestrička byla milá. Dokonce mi dala do ruky plyšového pejska, abych mohla něco mačkat (jak malý dítě, hrůza se mnou :D). Trhání bylo docela rychlé a já z toho dělala hroznou bojovku, že to bude tak na hodinu a já byla za dvacet minut hotová, tedy můj zub byl venku. Nejhorší byla asi injekce, ta byla nepříjemná. A pak asi zvuk vrtačky, to bylo zase nepříjemné pro mé uši. Ale už jsem nic necítíla. Svůj moudrák jsem si vzala sebou na památku, protože jako malá jsem si schovávala své dětské a tak jsem si vzala i tenhle. :D Po zákroku jsem ještě hodinu měla dáseň znecitlivělou ale pak to přicházelo k sobě, ale to byla taková hrozná bolest. Venku bylo tak krásně a já ležela opuchlá doma v posteli a ještě jsem měla malinko zýšenou teplotu z toho.

Dnešní den jsem po zákroku druhý den a moje pusa je oteklá, jak kdybych měla v puse tenisák a mluvím jak pětiletý dítě. Už to aspoň míň bolí, což je pro mě velkou úlevou, protože ta bolest byla nesnesitelná. Dostala jsem prášky na otok a antibiotika na zuby. Doktor sice říkal, že mám celý víkend být v klidu a v pondělí můžu normálně do školy, ale jak se s opuchlou pusou můžu ukázat ve škole a na veřejnosti?! Všimni na mě budou koukat jak na exota. :D Už to chci mít všechno tohle za sebou. Pro mě těch 13 dní bude nekonečné období. Pak mě doktor vyndá stehy a bude po všem. Už se na to těším, opravdu!! A pak už dlouhou dobu nechci slyšet, že mám zas jít s dalším moudrákem, takže doufám, že už mi růst křivě v mé puse nebudou. (ŤUK ŤUK DO DŘEVA)Toť pro dnešní článek vše. Určitě mi napište, jak vy snášíte zubaře a zda jste taky někdy podstoupili trhání. Jsem zvědavá na vaše komentáře. :)