Hektický týden s dobrým koncem

12. listopadu 2015 v 22:40 | Petusss |  Aktuality
Na tento podzim nikdy nezapomenu. Fakt do smrti si ho budu pamatovat jako jeden z těch málo povedených. Teď už to doufám bude lepší. Ale teď k věci co se mi vůbec událo.


Pokud jste četli mé články předtím, tak jistě víte, že jsem šla na trhání moudráku. Vytrhnutí nebolelo ale potom se to vše dostávalo k sobě. Říkám si, jó mám od všeho pokoj, nic víc už si neprotrpím. Říjen celkem pohoda. Navíc, den co den jsem se těšila na dovolenou snů - Maledivy! Ano čtete správně. Opravdu tam budu, opravdu uvidím tu krásu. Fakt už jsem se strašně těšila. Na začátku listopadu jsem byla trochu nastydlá, měla jsem rýmu a kašel. Nic strašnýho ale ještě ke všemu mě začal bolet palec. Předtím jsem si stříhala nehty a asi jsem si nějak špatně zastřihla nehet u palce a ten mě začal fialovět, nechutně hnisat a strašně bolet. Přítel byl z toho nešťastný, co když nikam nepojedu. Já jsem tomu furt dávala šanci, že se to zahojí. Došla jsem si s tím k mojí obvodní doktorce, ta mi na to dala nějakou mast s tím že to do pár dní přejde. Jenomže palec hnisal víc a víc. Tak jsem v sobotu zajela s mámou na chirurgii k nám do pardubický nemocnice. Chirurg se na to podíval a říkal, že to není dobré, že možná nikam neodletím, že se to musí celé vyříznout. Ale dal mi ještě jednu šanci. Palec mi namazal nějakou lepší mastí a celé obvázal s tím že v pondělí ráno na kontrolu. Fakt větší nervy jsem přes jeden víkend nezažila. V pondělí jsem šla zase na chirurgii ale vzal mě jeden starší doktor, fakt možná stejně starý jak Karel Gott. Ten se mi na to podíval, vše jsem mu řekla jaký mám problém a že potřebuju odletět k moři. Palec se mastí trochu zmenšil, ale stále hnisal a jemu se to nelíbilo, tak jsem po deseti minutách vylezla pajdavou chůzí z ordinace po dvou injekcích do palce, které bolely jako blázen a ještě s vyřízlým nehtem. Jinak to prý udělat nešlo ale řekl mi dobrou zprávu, že na Maledivy jet můžu. Každý den jsem chodila na převazy a palec se hojil a přestával bolet. Dneska jsem byla na poslední kontrole a už tam zůstal jen strup. Je. Jen si to musím každý den sama dezinfikovat a mazat mastí.

Jsem ráda, že to takhle dopadlo, možná že jsem měla štěstí na doktora, protože mladý doktor tvrdil něco jiného. Ale ten starý doktor byl přímo docent, takže fakt kapacita a tomu jsem hodně věřila co dělá, a co je pro mě dobré. :)
Zítra už letím na Maledivy s přítelem a jeho rodinou. Zatím nevím jak to tam bude s připojením na wifi ale pokud to půjde tak sledujte můj instagram tam se pokusím být trochu aktivní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama