Březen 2016

Cestování ve vysněných destinacích: Maledivy #ČÁST TŘETÍ + video

20. března 2016 v 13:41 | Petusss |  Travelling
Další a poslední částí mého cestování zavrcholím u dovolené na kterou budu vzpomínat také celý život. Maledivy je destinace kam jsem se také jednou chtěla podívat a ono se mi to splnilo. Jaaaaj!!! Letěla jsem tam s přítelem a jeho rodinou se společností FlyDubai z Prahy s přestupem v Dubaji a z Dubaje na Maledivy. Na hotel jsme přímo z letiště byli převezeni rychlolodí, pamatuju ten šílený a nepříjemný vítr zalézající do uší ale dalo se to vydržet. Po 45 minutách jsme byli převezeni na ostrov Fihalhohi.Když jsme vylezli z lodi tak jsem fakt čuměla. větší krásu jsem nikdy neviděla. Bylo to jako ve snu. Počkat to nebyl sen, to byla realita. Po ubytování nás personál hotelu přivítal welcome drinkem a pak jsme se ubytovali. Já jsem hned běžela na pláž. Nikdo tam vůbec nebyl. Při představě kdyby taková pláž byla v Chorvatsku tak je tam hlava na hlavě. Prvně jsem si sama obešla celý ostrov, který měl cca. 200 na 200 metrů a obešla jsem ho ani ne za 10 minut. Celkem sranda nemyslíte. Člověk si nesmí připouštět, že by mohlo přijít tsunami a celý ostrov spláchnout i se všema. Ale za dobu pobytu žádné velké vlny nebyly.Nejhezčí z celého týdne bylo potápění. Byla jsem vybavená outdoorovou kamerou která fakt nezklamala a teď mi zůstaly krásné záběry na které bych mohla koukat furt dokola. Zážitek vidět na vlastní oči želvu, klauna očkatého u sasanky, rejnoky a žraloky, který jsem viděla večer u mola když jim tam hotelový personál házel ryby a v neposlední řadě jsem viděla na ostrově létat tři papoušky. Áááá!!! Zážitek na celý život.S přítelem jsme dělali procházky po ostrově a zkoumali všechna možná zákoutí toho malého ostrůvka. A chodili jsme se dívat na jednu stranu pláže, kde byli vidět malý žraloci, kterým jsme říkali citróňáci protože byli zbarveni do žluta. U žraloků se také objevovali volavky, které byly strašně vtipné a my je schválně naháněli. :DCelý pobyt utekl strašně rychle, užívala jsem si tam každého dne a každé noci, každého zážitku, každých momentů, které byly fakt nezaplacení. Určitě tuto oblast mohu doporučit na 100%. Ráda bych se na Maledivy někdy vrátila a všechny zážitky si opět zrekapitulovala. Ale to je zas jen v mých snech.


Tímto bych tuto část cestování zatím ukončila. V létě se chystám na Ibizu, kam se teď už strašně moc těším. Ale předtím mě ještě čeká ve škole spoustu práce a to udělat absolutorium. Jak se říká nejdřív škola a potom zábava.
Pokud máte ještě chvilku času tak zkoukněte video které jsem setříhala a zažijte se mnou 5 minut cestování v ráji.


Do jakých exotických destinací byste se rádi podívali vy?

Objevila jsem ty nejlepší džíny

6. března 2016 v 18:00 | Petusss |  WHAT I WORE
Také jste to tak měli, že jste za boha nemohli najít vaše nejlepší džíny? Vyzkoušela jsem tolik značek. Dříve jsem rifle nakupovala v Croppu. To mi ještě na módě tolik nezáleželo takže byly takový spíš do boyfriend stylu a byly mi o hodně čísel větší. Pak jsem si už na módě trochu víc potrpěla a kupovala jsem rifle i v jiných obchodech. Ale vždy jsem měla problém, že se mi po čase strašně vytahaly a byly mi zas dost velké. Ovšem před dvěma lety když jsem s rodiči začala jezdit do Německa za nákupy, objevila jsem značku Only a zalíbily se mi tam jedny černé slim džíny a byly zlevněné z 30 eur na 20 eur, což je krásná cena. Džíny mi prostě padli jak ulité a můžu z vlastní zkušenosti říct, že se mi vůbec nevytahali a mám je i doteď a jsou pořád jako nové. Vlastně propadla jsem celé značce Only a doma mám od ní už spoustu věcí. Včera jsem byla s rodiči v Dražďanech a tam jsem si koupila další džíny z jejich kolekce. Už teď jsem se do nich zamilovala a budu je nosit pořád, jak je zvykem když si koupím novou věc. :D Pokud byste si také chtěli něco od té značky pořídit nebo hledáte také nějaké džíny na jaro?! Kamenná prodejna v ČR je v Praze na Zličíně v OC a pak hodně věcí má Zoot a nebo přímo objednat z jejich eshopu. Pokud žádné nesháníte, určitě mi napište zda vy jste objevili ty vaše nejlepší džíny nebo je stále hledáte.