Cestování ve vysněných destinacích: Maledivy #ČÁST TŘETÍ + video

20. března 2016 v 13:41 | Petusss |  Travelling
Další a poslední částí mého cestování zavrcholím u dovolené na kterou budu vzpomínat také celý život. Maledivy je destinace kam jsem se také jednou chtěla podívat a ono se mi to splnilo. Jaaaaj!!! Letěla jsem tam s přítelem a jeho rodinou se společností FlyDubai z Prahy s přestupem v Dubaji a z Dubaje na Maledivy. Na hotel jsme přímo z letiště byli převezeni rychlolodí, pamatuju ten šílený a nepříjemný vítr zalézající do uší ale dalo se to vydržet. Po 45 minutách jsme byli převezeni na ostrov Fihalhohi.Když jsme vylezli z lodi tak jsem fakt čuměla. větší krásu jsem nikdy neviděla. Bylo to jako ve snu. Počkat to nebyl sen, to byla realita. Po ubytování nás personál hotelu přivítal welcome drinkem a pak jsme se ubytovali. Já jsem hned běžela na pláž. Nikdo tam vůbec nebyl. Při představě kdyby taková pláž byla v Chorvatsku tak je tam hlava na hlavě. Prvně jsem si sama obešla celý ostrov, který měl cca. 200 na 200 metrů a obešla jsem ho ani ne za 10 minut. Celkem sranda nemyslíte. Člověk si nesmí připouštět, že by mohlo přijít tsunami a celý ostrov spláchnout i se všema. Ale za dobu pobytu žádné velké vlny nebyly.Nejhezčí z celého týdne bylo potápění. Byla jsem vybavená outdoorovou kamerou která fakt nezklamala a teď mi zůstaly krásné záběry na které bych mohla koukat furt dokola. Zážitek vidět na vlastní oči želvu, klauna očkatého u sasanky, rejnoky a žraloky, který jsem viděla večer u mola když jim tam hotelový personál házel ryby a v neposlední řadě jsem viděla na ostrově létat tři papoušky. Áááá!!! Zážitek na celý život.S přítelem jsme dělali procházky po ostrově a zkoumali všechna možná zákoutí toho malého ostrůvka. A chodili jsme se dívat na jednu stranu pláže, kde byli vidět malý žraloci, kterým jsme říkali citróňáci protože byli zbarveni do žluta. U žraloků se také objevovali volavky, které byly strašně vtipné a my je schválně naháněli. :DCelý pobyt utekl strašně rychle, užívala jsem si tam každého dne a každé noci, každého zážitku, každých momentů, které byly fakt nezaplacení. Určitě tuto oblast mohu doporučit na 100%. Ráda bych se na Maledivy někdy vrátila a všechny zážitky si opět zrekapitulovala. Ale to je zas jen v mých snech.


Tímto bych tuto část cestování zatím ukončila. V létě se chystám na Ibizu, kam se teď už strašně moc těším. Ale předtím mě ještě čeká ve škole spoustu práce a to udělat absolutorium. Jak se říká nejdřív škola a potom zábava.
Pokud máte ještě chvilku času tak zkoukněte video které jsem setříhala a zažijte se mnou 5 minut cestování v ráji.


Do jakých exotických destinací byste se rádi podívali vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano
Ne

Komentáře

1 Anny a Pepa Anny a Pepa | Web | 20. března 2016 v 14:03 | Reagovat

Naprostá nádhera. Přemýšlela jsem, že bych s přítelem na líbánky odjela někam na takovou dovolenou. Po tvém videu bych tam hned letěla. Maledivy vypadají naprosto úchvatně!

2 S-hejvi S-hejvi | Web | 27. března 2016 v 21:09 | Reagovat

Tak to je úžasné! Taky bych se tam někdy moc ráda podívala, nádherné fotky :))

3 Double.Claire Double.Claire | Web | 7. dubna 2016 v 21:50 | Reagovat

Na Maledivy bych se z exotiky podívala nejraději, ale momentálně je to kvůli peněmům nereálné:/ Ale tvé fotky mě v tom jen utvrzují;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama