Jak jsem se dostala na proměnu s blogerkami?

20. dubna 2016 v 22:28 | Petusss |  Aktuality
Dnešní článek bude jistě pro někoho hodně zajímavý. Když někde zazní slovo české blogerky všichni nastraží uši. V sobotu 16. dubna se konala ve Slovanském domě v Praze akce De:clone od Toni & Guys. Já tam čirou náhodou měla namířeno, protože jsem si šla vyzvednout svou výhru a to balíček 3 produktů na vlasy. Ještě před tou akcí jsem se domlouvala s kým tam půjdu, přítel se mnou jít nemohl, protože letěl ten den do Londýna, tak jsem poprosila spolužáka, zda by se mnou nešel. Souhlasil. Tak jsme si dali sraz před Palladiem a vyrazili na akci. Akce byla zezačátku docela nudná, nic se tam nedělo. A tak jsme si to tam rychle prošli a ještě mu pak říkám, ať se jdeme podívat do horního patra, že aspoň líp uvidíme. A tam to všechno začalo.


Nahoře jsem zahlédla skupinku blogerek Shopaholic Nikol, Lucku a Nicole z Acupofstyle, Petru z PetraLovelyHair a ještě Míru Čížka. Jo super, konečně jsem měla šanci je na chvilku vidět. Jenomže to jsem ještě předtím netušila, že za pár minut ke mně přijde jeden z pořadatelů akce a neosloví mě s dotazem, zda bych se nechtěla zúčastnit proměny s blogerkami. V hlavě mi skákalo hodně myšlenek, co, kde, já? Tak jsem v rychlosti odpověděla, že se ráda zúčastním. Po vteřině už jsem stála u nich a všichni mě zdravili a ptali se mě na mé jméno. V duchu jsem si říkala bože Petusss kam ses to dostala, co by za to jiný holky dali a prostě trochu jsem se klepala, protože jsem nevěděla do čeho jdu, ale pozitivní naladěnost a milé úsměvy blogerek mě hodně uklidnily. :)


Bylo mi vše vysvětleno, co se vlastně bude dít a proč vybrali právě mě. Inu vybrali mě proto, že jedna slečna, co se měla té proměny zúčastnit a která proměnu poctivě někde vyhrála bohužel onemocněla a neměli žádnou náhradu, a tak jsem asi byla nablízku já. Náhoda. Všem blogerkám se líbily mé velké oči a moje hubená postava. A byly asi rádi, že někoho na proměnu sehnali. :D Prvně se mě ujala slečna, která se mě ptala jaký účes často nosím. Já jí řekla, že nosím spíše rovné vlasy a tak jsme se domluvili, že mně nadeklonuje na rebelku s kudrnatou hřívou na hlavě.Nejprve všechny holky vystoupily na pódium a řekly něco o té proměně a koho budou proměňovat. Mě mezitím posadili do křesla v zákulisí a deklonovali mě. Byla při tom hodně velká sranda, a já se furt musela smát. Sice mě měli česat a líčit blogerky ale jako "záskok" to dělal jeden makeup artista a slečna mi dělala vlasy. Mezitím se tam objevovala kamera a natačela si mojí proměnu. Nevěděla jsem kam dřív koukat. :D Ale po asi 10 minutách (ani nevím, jak dlouho jsem tam byla :D) jsem byla s proměnou hotová. Tadááá, nová Petusss je tady.Po tom co mě dolíčili a udělali mi účes. Jsme se přesunuli k místu, kde měl stánek ZOOT a tam na mě čekala Shopaholic Nikol, která mě pomohla vybrat k mému účesu a líčení ten správný outfit. Vybrali jsme černou kabelku, černou dlouhou vestičku, černé tílko, rifle s dírami na kolenou a conversky. Všechny věci mi ZOOT dal k proměně grátis. Z toho mám také obrovskou radost. Outfit věcí uvidíte v dalším článku.Mno a po celé proměně jsem se všemi blogerkami vystoupila na pódium. Bylo to úžasný tam stát a být součástí této skvělé akce, která už pro mě nudná tak nebyla jak jsem psala na začátku. Jsem fakt strašně moc ráda, že jsem na tuto akci šla, a že jsem měla tu možnost takovou proměnu za svůj život zažít. Všechny holky jsou strašně fajn a celý víkend jsem z toho byla ještě paf a měla to celé ještě v hlavě. Byla to náhoda, že vybrali zrovna mě. Teď na ty náhody docela věřím, protože v týdnu jsem ještě vyhrála se svým návrhem zakázku pro jednu firmu asi z 20ti návrhů a z dvou tříd u nás ve škole. Takže dvě radosti v jednom týdnu, které se mi jen tak nestávají denně. :D Mno ale to jsem odskočila od tématu. Ještě jednou za vše děkuji. ;) Splnil se mi jeden z mých snů. :)

Pokud máte zájem vidět více fotografií tak jděte na facebook akce DE:LONE by Toni&Guy Hair Meet Wardrobe. Sama jsem moc neměla šanci fotit a ani mě nepadlo si vzít svůj foťák. Kdybych to věděla, tak ho jasně že beru.

Byl z Vás někdo také na této akci? Jak se Vám tu líbilo? Zažili jste někdy nějakou proměnu? Určitě mi napište, moc mě vaše komentáře zajímají a potěší. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicole Nicole | Web | 21. dubna 2016 v 0:22 | Reagovat

Jé, to jsme moc rády, že sis to tak užila! I pro nás to bylo moc fajn :) Pa Nicole!

2 Petra Petra | Web | 21. dubna 2016 v 8:09 | Reagovat

Peti, moc me těší, ze sis to užila, i když bylo na vše tak malo času a byl shon 😉. Moc te zdravím a těším se, ze se třeba potkáme někdy příště 😘.

3 Anny a Pepa Anny a Pepa | Web | 21. dubna 2016 v 8:54 | Reagovat

Tedá Peťuško ta proměna ti docela i sekne. Ty kudrnatý vlasy vůbec nejsou špatný a líčení ti krásně zvýraznilo oči. Nám s Pepou se proměněná také moc líbíš :)

4 Catherine Ribbon Catherine Ribbon | Web | 21. dubna 2016 v 9:32 | Reagovat

Ani nevíš, jak ti závidím! :o Musel to být skvělý zážitek! :)

5 Adel Adel | Web | 21. dubna 2016 v 12:05 | Reagovat

Tak blogerky jsou taky jen normální holky, pro mě to nejsou žádný celebrity..:) Ale je vidět, že sis to užila a ty vlnky ti sluší. Taky bych byla ráda, kdyby si mě vzal do parády nějaký odborník:-)) :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama