Novinky z denního života a Burger class cooking s blogerkami

30. května 2016 v 20:50 | Petusss |  Aktuality
Opět zdravím po delší době. Za celý měsíc se toho u mě událo opravdu mnoho. Něco méně zajímavého a něco více. Od března jsem začala pracovat na mé diplomové práci na téma komunikační kampaň v pozemním hokeji. Musela jsem také vytvořit nový logomanuál pro Svaz pozemního hokeje. Bohužel diplomku jsem nestihla vypracovat včas, protože toho bylo fakt moc, co po nás ve škole chtěli plus ještě další úkoly a zkouškové. Mno, mno, nezvládla jsem svoji práci odevzdat a vypracovat včas. Jdu tedy v září. To se nedá svítít. Také se zkouším dostat na další studium. Dneska jsem byla na přijímačkách na UHK a světe div se, vzali mě do druhého kola, které mám příští týden. Učení mě stejně nemine. :D


Teď přejdu k něčemu více zajímavějšímu. Minulý týden jsem dostala pozvání na Burger cooking class v restauraci Midtown Grill v hotelu Marrionet Prague. Nabídka se mi zdála lákavá, tak jsem pozvání přijala. Měla jsem tu možnost vzít si sebou ještě někoho. Řekla jsem příteli, zda by se mnou nechtěl jít. Akce se konala ve středu 25. června. Nejprve jsme se posadili ke stolu, kde nás přivítali welcome drinkem v podobě brusinkovo-skořicové štávy, která byla vynikající. seznamila jsem se tam s dalšími blogerkami a poznala jsem i food blogerku Káťu z My Cooking Diary.


Po welcome drinku jsme se přesunuli do kuchyně, kde nám šéfkuchař Jan Wiesner připravil tři druhy burgerů. Dva takový nezdravý z hovězího masa a jeden zdravější z kuřecího masa a avokáda. Ten mi chutnal nejmíň, protože já avokádu ještě tolik "nepřičuchla". Vypadal hezky barevně ale já mám radši tu klasiku. Všechny burgery vypadaly a hlavně chutnaly výborně a mohu tuto restauraci sama za sebe doporučit.

Pokud chcete být se mnou v kontaktu, tak jsem si založila před nějakou dobou snapchat, kterému čím dál víc přicházím na chuť. Najdete mě pod nickem petramarhess.

Měli jste někdy burger s avokádem a jaký burger máte nejradši vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama