Za skutečnými zážitky a znovu šťastná

23. června 2016 v 11:40 | Petusss |  Travelling
Krásný slunečný den všem přeji. Dneska máme venku konečně letní teploty a já jsem ráda, že nikam nemusím chodit do školy a smažit se v dopravních prostředcích. Mám už prázdniny. A s prázdninami mi začli naše rodinné výlety a ne jen rodinné. :)


Minulou sobotu jsme navečer jeli do Skutče projít si stezku okolo bývalých a momentálně zatopených žulových lomů. Celá stezka měla asi 3 kilometry, takže pro nás neturisty ideální. Moji rodiče už tuto stezku jednou šli minulý rok, ale já jsem s nimi nešla a táta mi říkal, že je to tam moc hezký. A kdo mě zná, tak já a příroda jsme prostě kamarádi. Miluju skály, miluju přírodu a miluju výlety. Táta měl pravdu. Bylo to tam moc úžasný.


Při procházce takovou krásou si vždy vyčistím hlavu a zapomenu na vše zlé okolo. Když bych měla zasáhnout do svého soukromí, tak jsem se nedávno rozešla s přítelem Mírou. Byli jsme spolu přes dva roky a já jsem ráda, že to dopadlo docela dobře. Ale už to prostě dál nešlo. Musím ale říct, že jsem zase znovu šťastná. Můj kamarád mi řekl, že mě prý takhle dlouho šťastnou neviděl, hihi. :)


Ke konci stezky se procházelo k vyhlídce a z ní byl vidět nádherný výhled do krajiny a na lom. A abych to nebyla já, tak jsem našla na noze přisátý malý klíště. Proč vůbec existují. Grr nesnáším je. A to jsem byla postříkaná repelentem od hlavy až k patě. Né, vůbec jsem netrojčila jako malá holka. :D Táta věčně vybavený něčím, zrovna nic u sebe neměl ale našel u sebe propisku, tak mi mamka klíště vytahovala hrotem od propisky. Jupí, už je venku a my mohli jít zase dál. Už jsme byli u cíle a tím náše túra byla u konce.

Jaké máte plány na prázdniny a doporučíte mi nějaký místa,
které bych mohla o prázdninách navštívit?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama