Beauty

Laky na nehty Rimmel London Rita Ora

11. června 2015 v 13:00 | Petusss
Opět se po delší době ozývám s novým článkem. Tentokrát se pustím do mini recenze skvělých laků Rita Ora od Rimmel.
Na tyto laky jsem narazila v jednom módním časopisu. Zaujaly mne hlavně krásné letní barvičky a design. Doma mám spoustu laků od Oriflame, protože moje mamka je Oriflame "lady" nebo jak to nazvat. Chtěla jsem vyzkoušet i jinou značku a tak jsem zašla do DM drogerie v OC Chodov a dvě barvičky vyzkoušela.


Napoprvé jsem si koupila odstín 880 PORT-A-LOO-BLUE (tyrkysová barva) a jen co jsem ten lak měla v ruce už jsem si ho strašně zamilovala s tím že musí být můj. Po týdnu jsem opět šla kolem DM drogerie a koupila jsem si další odstín tentokrát odstín 408 PEACHELLA (růžovo béžová barva).

Po vyzkoušení mě vážně moc překvapily. Laky mají ploché a širší stětečky, což mě maximálně vyhovuje. Krytí je v pohodě akorát je lepší nanést dvě vrstvy. Výdrž je taktéž dobrá, mě vydrželi asi 3 dny ale po nanesení průhledného gelového laku, který jsem si koupila od značky essence, mi lak vydržel na nehtech přes týden.
Oba tyto odstíny vypadají na nehtech úžasně akorát po odlakování tyrkysového odstínu mi tyrkysová barva zůstala na nehtech a nešla vůbec odlakovat, což asi není chyba laků ale mého odlakovače.


Za mě tuto kolekci hodnotím jako hodně povedené. Ostatní barvy jsou také moc nádherné a myslím, že do mé sady přibydou další. Pokud se chcete podívat na další barvy tak zde je odkaz na celou kolekci Rita Ora.

Pokud také chcete vyzkoušet tuto kolekci tak určitě neváhejte. Jistě si také odnesete více kousků jako já.

Určitě mi napište jak se vám tyto laky líbí a pokud uvažujete o koupi tak jaký odstín byste si vybrali.
Měli byste zájem o další beauty recenzi?
 
 

Reklama