WHAT I WORE

Objevila jsem ty nejlepší džíny

6. března 2016 v 18:00 | Petusss
Také jste to tak měli, že jste za boha nemohli najít vaše nejlepší džíny? Vyzkoušela jsem tolik značek. Dříve jsem rifle nakupovala v Croppu. To mi ještě na módě tolik nezáleželo takže byly takový spíš do boyfriend stylu a byly mi o hodně čísel větší. Pak jsem si už na módě trochu víc potrpěla a kupovala jsem rifle i v jiných obchodech. Ale vždy jsem měla problém, že se mi po čase strašně vytahaly a byly mi zas dost velké. Ovšem před dvěma lety když jsem s rodiči začala jezdit do Německa za nákupy, objevila jsem značku Only a zalíbily se mi tam jedny černé slim džíny a byly zlevněné z 30 eur na 20 eur, což je krásná cena. Džíny mi prostě padli jak ulité a můžu z vlastní zkušenosti říct, že se mi vůbec nevytahali a mám je i doteď a jsou pořád jako nové. Vlastně propadla jsem celé značce Only a doma mám od ní už spoustu věcí. Včera jsem byla s rodiči v Dražďanech a tam jsem si koupila další džíny z jejich kolekce. Už teď jsem se do nich zamilovala a budu je nosit pořád, jak je zvykem když si koupím novou věc. :D Pokud byste si také chtěli něco od té značky pořídit nebo hledáte také nějaké džíny na jaro?! Kamenná prodejna v ČR je v Praze na Zličíně v OC a pak hodně věcí má Zoot a nebo přímo objednat z jejich eshopu. Pokud žádné nesháníte, určitě mi napište zda vy jste objevili ty vaše nejlepší džíny nebo je stále hledáte.


OOTD - Paradise in Maledives

1. prosince 2015 v 7:05 | Petusss
Máme tu první prosincový den a já začnu trochu netradičně návratem do léta. Tedy takový návrat to uplně nebude protože tyto fotky jsou z mé listopadové dovolené na Maledivách, odkud sem se vrátila před týdnem. Už teď se můžete těšit na již brzy připravované video a článek o mé týdenní dovolené snů. A jaká je ta vaše vysněná dovolená snů?

plavky: Reserved \ brýle: H&M \ gumička do vlasů: H&MOOTD - Happiness is your choise just decide

27. července 2015 v 20:01 | Petusss
Po týdenní pauze, kdy jsem byla na chalupě s přítelem a převážně jsme odpočívali a užívali si prázdniny spolu tak jsem zase zpět. Po návratu z Itálie jsem 12. července jela s rodičema na výlet do Litomyšle, kde jsme navštívili výstavu obrazů českých impresionistů. Po výstavě jsme se stavili na obědě v místní hospůdce a pak jsme šli směr kláštěrní zahrady, kde je to fakt úžasné na focení. Některé fotky se mi moc líbí a mám z nich radost. Fotky mi fotila převážně moje mamka (s velkou mojí spoluprácí). :D

brýle - H&M / tričko - Reserved / kraťasy - Tommy Hilfinger / sandály - 6Carina / lak na nehty - Essence

Co jste dělali přes víkend vy? A jak se vám líbí fotky?
 
 

Reklama